Najúspešnejšia fotka Instagramu! Vajce porazilo aj slávnu Kardashianku

Najúspešnejším záberom v histórii sociálnej siete Instagram sa stal obrázok vajca! Do pondelňajšieho večera získal vyše 32 miliónov takzvaných lajkov, teda označenie To sa mi páči.

15.01.2019 10:55

Doteraz najpopulárnejšou fotografiou bolo pritom oznámenie americkej hviezdy reality šou Kylie Jennerovej zo známeho klanu Kardashianovcov, že sa jej narodila dcéra.

„Neočakávajte, že niektorá z nasledujúcich informácií bude dávať zmysel. Ale v nedeľu večer porazila fotografia vajca, oranžového a mierne pehatého, oznámenie Kylie Jennerovej o narodení dieťaťa, ktoré bolo dovtedy najlajkovanejším príspevkom na Instagrame,“ napísal vo svojom článku americký denník The New York Times.

„Je vajce pokryté diamantmi? Má vajce svoj vlastný kanál na YouTube, o ktorom ste nepočuli? Drží vajce nejaká sexy celebrita? Nie. Je to len vajce,“ poznamenal autor príspevku.

Zatiaľ podľa neho nie je jasné, kto fotografiu na Instagrame 4. januára zverejnil, prečo ju zverejnil, ani ako je možné, že jeho snahy o vytvorenie svetového rekordu vyšli.

Profil Egg Gang, teda vajíčkový gang, však zrejme vznikol iba na tento účel a doteraz zverejnil iba túto jedinú fotografiu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

stormi webster

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #rekord #Instagram #svet #vajce #Kylie Jenner #lajk

+ Premýšľajte s chladnou hlavou, v strese nič nevyriešite.
Pracovné záležitosti riešte diplomaticky, nenechajte sa...

+ Využite pekné počasie a choďte sa prejsť do prírody, prospeje vám to.
Situácia bude ďalšie dni poriadne napätá,...