Najúspešnejšia fotka Instagramu! Vajce porazilo aj slávnu Kardashianku

15.01.2019 10:55

Najúspešnejším záberom v histórii sociálnej siete Instagram sa stal obrázok vajca! Do pondelňajšieho večera získal vyše 32 miliónov takzvaných lajkov, teda označenie To sa mi páči.

Doteraz najpopulárnejšou fotografiou bolo pritom oznámenie americkej hviezdy reality šou Kylie Jennerovej zo známeho klanu Kardashianovcov, že sa jej narodila dcéra.

„Neočakávajte, že niektorá z nasledujúcich informácií bude dávať zmysel. Ale v nedeľu večer porazila fotografia vajca, oranžového a mierne pehatého, oznámenie Kylie Jennerovej o narodení dieťaťa, ktoré bolo dovtedy najlajkovanejším príspevkom na Instagrame,“ napísal vo svojom článku americký denník The New York Times.

„Je vajce pokryté diamantmi? Má vajce svoj vlastný kanál na YouTube, o ktorom ste nepočuli? Drží vajce nejaká sexy celebrita? Nie. Je to len vajce,“ poznamenal autor príspevku.

Zatiaľ podľa neho nie je jasné, kto fotografiu na Instagrame 4. januára zverejnil, prečo ju zverejnil, ani ako je možné, že jeho snahy o vytvorenie svetového rekordu vyšli.

Profil Egg Gang, teda vajíčkový gang, však zrejme vznikol iba na tento účel a doteraz zverejnil iba túto jedinú fotografiu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

stormi webster

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#rekord #Instagram #svet #vajce #Kylie Jenner #lajk
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pripravte sa na zmeny počasia, bundu majte vždy po ruke.
Príležitostná brigáda vám...

+ Sladkosti môžete nahradiť orechmi a sušeným ovocím.
Do svojho podnikania nezapájajte partnerku, hrozí...