Najúspešnejšia fotka Instagramu! Vajce porazilo aj slávnu Kardashianku

15.01.2019 10:55

Najúspešnejším záberom v histórii sociálnej siete Instagram sa stal obrázok vajca! Do pondelňajšieho večera získal vyše 32 miliónov takzvaných lajkov, teda označenie To sa mi páči.

Doteraz najpopulárnejšou fotografiou bolo pritom oznámenie americkej hviezdy reality šou Kylie Jennerovej zo známeho klanu Kardashianovcov, že sa jej narodila dcéra.

„Neočakávajte, že niektorá z nasledujúcich informácií bude dávať zmysel. Ale v nedeľu večer porazila fotografia vajca, oranžového a mierne pehatého, oznámenie Kylie Jennerovej o narodení dieťaťa, ktoré bolo dovtedy najlajkovanejším príspevkom na Instagrame,“ napísal vo svojom článku americký denník The New York Times.

„Je vajce pokryté diamantmi? Má vajce svoj vlastný kanál na YouTube, o ktorom ste nepočuli? Drží vajce nejaká sexy celebrita? Nie. Je to len vajce,“ poznamenal autor príspevku.

Zatiaľ podľa neho nie je jasné, kto fotografiu na Instagrame 4. januára zverejnil, prečo ju zverejnil, ani ako je možné, že jeho snahy o vytvorenie svetového rekordu vyšli.

Profil Egg Gang, teda vajíčkový gang, však zrejme vznikol iba na tento účel a doteraz zverejnil iba túto jedinú fotografiu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

stormi webster

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

#vajce #svet #rekord #lajk #Kylie Jenner #Instagram
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Šport dnes vynechajte, mohlo by sa vrátiť staré zranenie, liečte sa.
Znovu si budete musieť všetko...

+ Krásne počasie je tu, zoberte manželku na romantickú prechádzku do prírody.
Starajte sa sami o seba, vaši...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk