Dievčatko, ktoré v kryte spievalo hit z Frozen, vystúpilo v Poľsku. Pri jej hymne idú slzy do očí

Sedemročnú Ukrajinku Ameliju Anisovyčovú pred pár týždňami nafilmovali, ako v protileteckom kryte v Kyjeve spieva pesničku z filmu Ľadové kráľovstvo (Frozen). Video sa stalo virálnym a zdieľali ho tisícky užívateľov na sociálnych sieťach.

22.03.2022 06:18
Amelija Anisovyčová Foto: ,
Sedemročná Amelija Anisovyčová, ktorej virálne video spievania skladby Frozen v protiatómovom kryte, obletelo svet, vystúpila na poľskom koncerte na podporu Ukrajiny a zaspievala ukrajinskú národnú hymnu.
debata (6)

Dievčatku sa medzitým podarilo z krajiny utiecť spoločne s bratom a so starou mamou do susedného Poľska. Tam v nedeľu zaspievala počas dobročinného koncertu v Poľsku ukrajinskú štátnu hymnu.

Amelija mala počas koncertu oblečený tradičný ukrajinský vyšívaný kroj. Jej vystúpenie však z rodinných príbuzných sledovala osobne len stará mama a brat, rodičia sedemročného dievčatka zostali na Ukrajine.

Video z vystúpenia je zablokované z dôvodu autorských práv, pozrieť si ho môžete kliknutím na odkaz a na YouTube.com

Počas poľského dobročinného koncertu Spolu pre Ukrajinu, ktorý sa konal v Lodži a na ktorom vystupovali miestni i ukrajinskí umelci, sa podarilo vyzbierať v prepočte viac ako 343 000 eur.

Ďalších takmer 725 000 eur daroval organizátor koncertu, mediálna spoločnosť TVN.

6 debata chyba
Viac na túto tému: #Poľsko #koncert #hymna #vojna na Ukrajine #Frozen
Flowers

+ Pozor na adrenalínové športy, hrozí riziko nepríjemných úrazov.
Nenechajte poistiť len seba, ale aj...

+ Zatiaľ sa úspešne vyhýbate chorým z vášho okolia.
Investujte čas do veľkých projektov, maličkosťami sa len...