Dámska jazda na jachte: Tanečnicu zatienila kráska s bulharskou krvou

Dátum svadby síce ešte nie je stanovený, ale tanečnica a herečka Julianne Hough sa už lúčila so slobodou. Na dámskej jazde v Mexiku ju však zatienila kamarátka.

Tanečnica Julianne Hough (v pozadí v bielych plavkách) sa
lúčila so slobodou. Pozvala aj kamošku Ninu Dobrev - herečka ju zatienila.
Tanečnica Julianne Hough (v pozadí v bielych plavkách) sa lúčila so slobodou. Pozvala aj kamošku Ninu Dobrev - herečka ju zatienila.
Autor: Profimedia

Reč je o herečke Nine Dobrevovej, kráske s bulharskými koreňmi, ktorú aj slovenskí diváci poznajú zo seriálu Upírske denníky. Dvojica dievčat sa pozná už roky a pravidelne sa stretáva. Na jachte v mexickom letovisku Cabo teda nemohla Dobrev chýbať.

Kamarátky trávili celý čas v plavkách a užívali si slnečné počasie aj záujem miestnych mladíkov. Bola to však práve Dobrev, kto zaujal paparazzov viac než samotná blondínka Hough.

Bulharka si vzala na seba dvojdielne bikiny a odhalila v nich príťažlivú figúru. Jej kamoška si vystačila s jednodielnymi bielymi plavkami s detailom šnurovania na chrbte.

Hough by sa mala tento rok vydať za kanadského hokejistu Brooksa Laicha, ktorý ju pred pár mesiacmi požiadal o ruku. Na svadbe určite nebude chýbať množstvo známych tvárí, okrem Dobrevovej napríklad aj Houghovej brat Derek – známy tanečník či kolegovia zo šou Dancing with the stars.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Iggy Azalea

Iggy Azalea v novom klipe! Zatriasť zadkom, to jej ide! A rapovať tiež

24.03.2017 16:59

Austrálska rapperka Iggy Azalea predstavila skladbu Mo Bounce.

Ashley Graham

XXL kráska dole bez pred celým štábom! A potom... navliekla sťahovačky

24.03.2017 00:00

Vo svete modelingu je nahota vec bežná. Málokto si ju vôbec uvedomí. Ale ak fotíte na pláži a prezliekate sa pod holým nebom, záujem očakávať asi treba.

Modelka a herečka Emily Ratajkowski na dovolenke v Mexiku.

Morská siréna, akú by túžil každý stretnúť. Nahá Ratajkowski v zálive

22.03.2017 00:00

Americké mestá momentálne zaplavili reklamy s príťažlivou modelkou Emily Ratajkowski v spodnej bielizni. Ale zdá sa, že ona sama je najradšej celkom vyzlečená.

Jemen, útok, Saudská Arábia

Nálety na dve rôzne oblasti v Sýrii zabili 32 ľudí vrátane 8 detí

25.03.2017 21:14

Osem detí sa nachádzalo medzi najmenej 32 ľuďmi zabitými pri dnešných náletoch na dve rôzne oblasti v Sýrii, ovládané povstalcami.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.