Banášová v plavkách sa usmievala z výkladu: Piecť by bolo ťažšie

Hoci už vysadila antibiotiká, na hlase bolo poznať, že úplne zdravá stále nie je. Napriek tomu sa moderátorka Adela Banášová vyzliekla do plaviek a posadila do výkladu. Aby splnila stávku, na ktorej sa zúčastnila v rámci projektu Hodina deťom.

27.03.2009 14:39
Adela Banášová Foto:
Moderátorka Adela Banášová: Pre Hodinu deťom by vraj aj život položila. To nemusela, stačilo sa vyzliecť do plaviek a pózovať vo výklade.
debata

„Mala som tu byť v utorok, ale nakoniec sme to presunuli. Nedalo sa to už veľmi posúvať, keďže je v pláne vyhodnocovanie stávok,“ priznala Banášová, ktorá sľúbila, že vo výklade obchodu s oblečením v Pezinku si posedí približne tri hodiny.

Aj budúci rok sa plánuje zapojiť do charitatívneho projektu, ktorý v poslednom ročníku vyzbieral vyše 10 miliónov korún pre deti v núdzi. „Ale ustrážim si, aké stávky majú iní,“ dodala sympatická moderátorka.

Nápad vyzliecť plavovlásku do plaviek bol vraj nápadom „zhora“. „Už vtedy som si hovorila, že to je hnusné. Nemyslím, že som človek, ktorého majú ľudia potrebu vidieť v plavkách,“ skonštatovala Adela. „Ale potom som si povedala, že o tom je stávka. Človek musí urobiť niečo, čo nepovažuje za príjemné.“

Hoci na hlavu držiteľky ceny OTO 2008 padla jedna z „najnevďačnejších“ úloh, sama sa smeje, že niektoré činnosti svojich kolegov by zvládla ešte ťažšie. „Napríklad upiecť koláč, to by bola fuška,“ priznala s úsmevom na margo kolegyne Andrei Vadkerti, ktorá vraj piekla kvôli Hodine deťom prvý raz v živote.

Adela s úsmevom zhodnotila, že ona zase „prvýkrát v živote zarába vlastným telom“. Do pokladničky organizácie Hodiny deťom, ktorá bola položená pred výkladom, pár okoloidúcich hádzalo finančné príspevky.

Kamaráti, ani rodičia síce jednu z účastníčok tretej série šou Let´s Dance podporiť neprišli. Oporou jej bol aspoň psík, o ktorého sa postaral režisér Peter Núňez aj playmate Martina Štrbová. Tá v rovnakých plavkách pózovala na opačnej strane výkladu.

Moderátorka Adela Banášová si v rámci stávky...
Spoločnosť vo výklade robila Adele Banášovej...
+4Moderátorka Adela Banášová predviedla vo...
debata chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Idete do vyčerpania, potrebujete pred sviatkami ležať v nemocnici ?
Peniaze vám nič...

+ Predsavzatia vám nesedia, o zdravie sa treba starať počas celého života.
Nepreháňajte to s pracovným nasadením,...