Kráska z Hry o tróny je znovu single. Rozišla sa s MacFarlaneom

20.03.2013 16:00

Americký herec, scenárista a režisér Seth MacFarlane a hviezda seriálu Hra o tróny (2011) Emilia Clarke údajne už netvoria pár.

Herečka Emilia Clarke pózovala pri...
Herečka Emilia Clarke pózovala pri promo-aktivitách na seriál Hra o tróny. Autor: SITA/AP, Victoria Will

Zdroj blízky dvojici to potvrdil pre reláciu E! News. „Ona nakrúcala Hru o tróny v Európe a on žije v Kalifornii, takže pre vzdialenosť bolo ťažké, aby to fungovalo. Ostali priateľmi,“ uviedol.

MacFarlane a Clarke sa spolu na verejnosti po prvý raz ukázali vlani v septembri na udeľovaní cien Emmy. Herec, ktorý moderoval tohtoročný oscarový galavečer, o nej ešte na februárovej párty pred ceremoniálom povedal, že je to „neuveriteľne milá a nesmierne talentovaná osoba“ a tiež jeden z najtvrdšie pracujúcich ľudí, akých pozná.

Seth MacFarlane, ktorý je autorom dnes už legendárnych Griffinovcov, vo februári moderoval vyhlásenie cien Americkej filmovej akadémie – Oscar.

Emilia Clarke v Hre o tróny stvárňuje krásnu Daenerys Targaryen, odhodlanú s pomocou troch drakov získať vládu nad fiktívnymi Siedmimi kráľovstvami, ktorým kedysi kraľoval jej otec. Okrem tohto seriálu nemá takmer žiadne herecké skúsenosti pred kamerou, ukázala sa však na divadelných doskách. Momentálne žiari na Broadwayi v hlavnej úlohe divadelnej hry Raňajky u Tiffanyho.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nie je všetko vždy len o vás, nezabúdajte na starosti vašich blízkych.
V najlepšom treba prestať, nie ste...

+ Najviac o vás aj tak prezradia vaše oči, to nikdy nezakryjete.
Pred vami je pár úspešných dní, využite ich...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk