Jack White popiera, že obťažoval manželku

Americký hudobník Jack White popiera, že obťažoval svoju manželku Karen Elsonovú a správal sa násilne.

04.08.2013 02:10
Jack White a Karen Elson Foto: ,
Hudobník Jack White a jeho dnes už exmanželka Karen Elson.
debata

Britskej modelke a speváčke totiž z týchto dôvodov súd schválil žiadosť, aby sa k nej a ich dvom deťom dočasne nemohol približovať. V súdnych dokumentoch sa ohradil voči obvineniam uvedených v jej žiadosti, kde napísala napríklad aj to, že White nie je dobrým rodičom a obáva sa o bezpečnosť seba i ich potomkov.

Hudobník vraj tiež kontaktoval jej právnika „nevhodným a agresívnym spôsobom“. Podľa nej má násilnú povahu, posielal jej zastrašujúce e-maily a textové správy a hanlivo o nej hovoril na verejnosti.

Dvojica, ktorá oznámila rozpad manželstva v roku 2011, no stále nie je oficiálne rozvedená, sa momentálne dohaduje na starostlivosti o ich dve deti. White súd žiada, aby pripravil dočasný plán týkajúci sa ich výchovy, pričom nenamieta proti tomu, že nesmie kontaktovať Elson. „Dôvod, prečo pán White reagoval, je, že nechce byť vykreslený ako niekto, kým nie je – násilný ku svojej žene či deťom,“ uviedla jeho právnička Cathy Speers Johnson.

Súdu tiež poskytol e-maily, v ktorých mu Elson píše, že ho spolu s deťmi ľúbi, chýba im a že je skvelý otec. Modelka zas zverejnila správy, v ktorých White uráža Dana Auerbacha z formácie The Black Keys. Je totiž presvedčený, že kopíruje jeho hudbu a od Elson chcel, aby ich syna preložila do inej triedy, keďže jeho spolužiačkou je Auerbachova dcéra. Dvojica bude na súde riešiť starostlivosť o deti 29. augusta.

debata chyba
Viac na túto tému: #Jack White #Karen Elson