Kráska z Upírskych denníkov sex na jednu noc neuznáva

Kanadská herečka Nina Dobrev vyhlásila, že ju vôbec neláka sex na jednu noc. Človeka, ktorému dovolí intímne sa s ňou zblížiť, totiž musí najprv poznať.

08.08.2013 00:00
Nina Dobrev Foto: ,
Herečka Nina Dobrev.
debata

„Buď máte chémiu alebo nie, ale na mužoch ma z veľkej časti priťahuje ich myseľ a talent. Tieto veci musím poznať predtým, ako začnem niekoho chcieť. Nie som dievča na jednu noc, uprednostňujem vzťahy,“ uviedla v rozhovore pre magazín Cosmopolitan.

„V mnohých veciach som pokroková, v ďalších zas staromódna. Mám rada, keď muži podržia otvorené dvere a sú milí a všímaví. Upravený elegantný muž v obleku je veľmi príťažlivý, ale páčia sa mi aj takí, ktorí vyzerajú akoby práve vstali, majú strnisko, sú nenútení a príliš sa nesnažia, no aj tak sú sexi. Ak sa muž pozerá do zrkadla viac ako ja, tak je to problém!“ prezradila.

Dvadsaťštyriročná rodáčka z bulharskej Sofie Nina Dobrev je známa predovšetkým zo seriálu Upírske denníky, kde stvárňuje Elenu Gilbertovú aj Katherine Pierceovú. Zviditeľnila sa tiež trojročným vzťahom s kolegom z Upírskych denníkov Ianom Somerhalderom, no tento rok sa rozišli.

debata chyba
Viac na túto tému: #Nina Dobrev #sex na jednu noc #monogamia
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Nenechajte sa rozhodiť maličkosťami, nikdy vám to za to nestojí.
Čaká vás poriadna odmena, samozrejme v peňažnej...

+ Kvalitný spánok sa odzrkadľuje hlavne na vašej psychickej stránke.
Nezabúdajte pri práci aj na rodinu a...