Som závislá, priznala sa Lindsay Lohan slávnej moderátorke

Americká herečka Lindsay Lohan, ktorá len pred nedávnom ukončila 90-dňovú odvykaciu liečbu, si uvedomuje, že je závislá a mala by počúvať rady ostatných.

19.08.2013 18:02
Lindsay Lohan Foto: ,
Herečka Lindsay Lohan na súde v Los Angeles.
debata

Vyjadrila sa tak v talkšou Oprah Winfrey, kde zároveň uznala, že jej najväčším nepriateľom je ona sama. Dvadsaťsedemročná herečka tiež priznala, že vstupnou bránou do sveta návykových látok bol pre ňu alkohol.

„Musím byť ticho a poslúchať. V tomto prípade (počas liečby, pozn. SITA) som sa vôbec nevzpierala,“ vysvetlila Lohan, ktorá sa v minulosti chcela liečiť po svojom.

Herečka obhajovala aj svojich rodičov, o ktorých sa hovorilo, že chcú na dcérinom talente zbohatnúť. „Nikto nie je dokonalý. Nemyslím si, že to robili úmyselne, sú to len rodičia,“ povedala. Zároveň dodala, že svoju rodinu miluje a za svoje chyby nikoho neviní.

Lohan sa so súdom dohodla na absolvovaní 90-dňovej odvykacej liečby v marci po tom, čo porušila podmienečný trest v prípade krádeže náhrdelníka z roku 2011. Herečkin pôvodný podmienečný trest losangeleský vyšší súd zrušil vlani v decembri po tom, čo pri nehode v Santa Monice porušila dopravné predpisy, klamala a zatajovala informácie polícii. Čaká ju tiež 18-mesačná psychoterapia a 30 dní verejnoprospeš­ných prác.

Okrem toho bude musieť absolvovať tri 50-minútové sedenia týždenne, pričom v prípade, že bude mimo miesta svojho bydliska, budú sa môcť uskutočniť aj prostredníctvom telefónu alebo služby Skype. Ak novú podmienku poruší, pôjde na 180 dní za mreže.

debata chyba
Viac na túto tému: #Lindsay Lohan #rozhovor #závislosť #Oprah Winfrey

+ Vášmu zdraviu chýba čerstvý vzduch, mali by ste tráviť viac času vonku.
Rozvoj zručností a kvalifikácií môže...

+ Hydratované telo nemusíte mať iba z vody, ale aj z ovocia a zeleniny.
Uvažovať o hypotéke bude zbytočné, snažte...