Príliš pekná! Lady Gaga kritizuje titulku, na ktorej ju vylepšili

14.11.2013 11:51

Americká speváčka Lady Gaga vyjadrila súčasne vďaku aj kritiku za to, že sa objavila na obálke decembrového čísla magazínu Glamour.

Speváčka Lady Gaga na obálke magazínu Glamour.
Speváčka Lady Gaga na obálke magazínu Glamour. Autor: Reprofoto: Glamour

Na udeľovaní cien Women of the Year v New Yorku sa okrem iného vyjadrila, že je na fotografii na titulnej strane príliš pekná. „Ja nie som tá, ktorá patrí na obálku. Ak by som ju mohla niekomu prenechať, bola by to Malala,“ skonštatovala Lady Gaga na adresu 16-ročnej pakistanskej aktivistky Malaly Yousafzai, ktorú v minulom roku postrelil Taliban pre jej podporu rovnocenného vzdelávania žien.

Yousafzai pritom bola tiež jednou zo žien, ktoré si na udeľovaní cien uctili. „Si taká inšpirujúca, taká mladá a taká úžasná,“ povedala Gaga mladej aktivistke.

Speváčka Lady Gaga naživo na vyhlásení cien...
Speváčka Lady Gaga naživo na vyhlásení cien Glamour. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

„Malala využila svoj hlas, tak aj ja využijem ten svoj. Som veľmi vďačná za obrázok, ktorý použili na obálke a som veľmi šťastná, že na nej môžem byť, no myslím si, že je príliš pekný. Myslím, že moja pokožka vyzerá byť príliš dokonalá a moje vlasy príliš hebké,“ opísala svoje pocity hviezda.

„Verím, že mojou úlohou je inšpirovať mladých ľudí, aby bojovali proti tomu, čo v nich vyvoláva pocit, že nie sú pekní alebo dôležití,“ doplnila.

#Lady Gaga #Glamour #nespokojnosť #príliš krásna
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...