Plavec Daley vraj randí so slávnym scenáristom filmu Milk

Anglický skokan do vody Tom Daley, ktorý v pondelok zverejnil, že je gej, údajne chodí so scenáristom Dustinom Lanceom Blackom.

04.12.2013 16:29
Thomas Daley Foto: ,
Britský plavec Thomas Daley na archívnej snímke.
debata

Tridsaťdeväťročný Black je držiteľom Oscara za scenár filmu Milk (2008). Oboch mužov videli spolu v októbri v jednej z hollywoodskych kaviarní.

Daley priznal vzťah s mužom prostredníctvom videa na YouTube, čím ukončil všetky špekulácie ohľadom svojej sexuálnej orientácie. „Na jar tohto roka sa môj život obrátil naruby. Stretol som niekoho, kto ma urobil šťastným, a cítil som sa v jeho blízkosti bezpečne. Ten niekto je muž,“ vyhlásil športovec vo videu.

Thomas Robert Daley je anglický skokan do vody, špecialista na skoky z 10 m veže. V rokoch 2008 a 2012 reprezentoval Veľkú Britániu na olympijských hrách v Pekingu a Londýne. V roku 2012 získal bronzovú medailu. Už ako 15-ročný získal zlato na svetovom šampionáte v Ríme 2009.

Dustin Lance Black je americký scenárista, režisér a aktivista za práva homosexuálov. V roku 2008 získal cenu americkej Akadémie filmových umení a vied za scenár filmu Milk. Napísal aj scenáre filmov Virginia (2010) a J. Edgar (2011).

debata chyba
Viac na túto tému: #homosexualita #pár #Tom Daley #Dustin Lance Black

+ Kondíciu si udržiavajte pravidelným posilňovaním a dýchacími cvičeniami.
Vo financiách...

+ Do nového dňa vstúpite s prvkami mierneho únavového syndrómu.
Nesnažte sa zarobiť viac ako váš partner, dokážte...