Amanda Seyfried nemá šťastie v láske - v novej snímke!

Americká herečka Amanda Seyfried si zahrá v pripravovanej romantickej komédii s názvom He's F-ing Perfect.

08.12.2013 09:40
Amanda Seyfried Foto: ,
Hollywoodská herečka Amanda Seyfried.

Dvadsaťosemročná herečka stvárni odborníčku na sociálne médiá, ktorá nemá šťastie v láske, ale zato rada kritizuje, akých partnerov si vyberajú jej priatelia. Keď stretne muža svojich snov, snaží sa využiť svoje znalosti, aby pre neho vyzerala práve ona ako ideálna partnerka. Snímku bude režírovať Jake Szymanski, zatiaľ čo o scenár sa postarala Lauryn Kahn.

Dvadsaťosemročná Amanda Seyfried svoju kariéru odštartovala ako modelka vo veku 11 rokov. Na televíznej obrazovke sa po prvý raz objavila ako pätnásťročná a v roku 2004 debutovala aj vo filme – zahrala si v romantickej komédii Protivné baby. Neskôr sa objavila v snímkach Nine Lives (2004), Americká zbraň (2005) alebo Alpha Dog (2006).

V roku 2008 ju obsadili do hlavnej úlohy vo filmovom spracovaní muzikálu Mamma Mia!, kde si zahrala po boku Meryl Streep. Okrem iného sa objavila vo filmoch Jennifer's Body (2009), Milý John (2010), Listy pre Júliu (2010), Vymedzený čas (2011), Červená čiapočka (2011) alebo Bedári (2012). Tento rok sa predstavila v komédii Veľká svadba a tiež ako pornoherečka Linda Lovelace v životopisnom filme Lovelace: Pravdivá spoveď kráľovnej porna.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Amanda Seyfried #šťastie v láske #sociálne médiá #komédia He's F-ing Perfect

+ Netrávte za počítačom príliš veľa času, kazí vám to zrak aj krčnú chrbticu.
Pracujte rýchlejšie, vaše pracovné...

+ Preventívnu prehliadku nepodceňujte, hlavne ak ste vo vyššom veku.
Hľadajte riešenia, nie len problémy, peniaze...