V Playboy-i Moss predviedla dokonalé telo. Môže za to tvrdý detox!

Britská modelka Kate Moss, ktorá len nedávno pózovala pre pánsky magazín Playboy pri príležitosti jeho 60. výročia, vraj pred fotením podstúpila v Turecku detoxikačnú kúru.

13.12.2013 10:53
Kate Moss Foto: ,
Modelka Kate Moss pred párty na počesť nového čísla magazínu Playboy, na obálke ktorého pózovala.
debata

„Kate letela len niekoľko dní pred tým, pretože chcela počas tejto veľkej chvíle vyzerať dokonale. Tvrdý režim zahŕňal pitie ovocných a zeleninových štiav a vynechával pevnú stravu, aby sa telo zbavilo toxínov,“ povedal pre britský magazín Grazia zdroj z okolia modelky.

Zároveň tiež dodal, že hneď po fotení sa 39-ročná Moss vrátila do Londýna, kde oslávila výročie Playboya na párty a patrične si užila aj ukončenie diéty.

Kate Moss sa začala pohybovať v modelingu na konci 80. rokov minulého storočia. Známou sa stala aj vďaka súkromnému životu. Medzi jej partnerov patrili napríklad herec Johnny Depp či britský hudobník Pete Doherty.

V roku 2011 sa jej manželom stal Jamie Hince z formácie The Kills. Magazín Forbes ju minulý rok zaradil na druhé miesto v rebríčku najlepšie zarábajúcich modeliek na svete a časopis Time ju v roku 2007 zaradil medzi 100 najvplyvnejších ľudí sveta.

debata chyba
Viac na túto tému: #sexi telo #Kate Moss #Playboy #detoxikácia #túžba po dokonalom vzhľade

+ Vyberajte vhodný typ hydratácie práve pre svoju pokožku.
Šetrite, avšak si dávajte pozor na čom šetríte....

+ Nedávajte do seba kopu liekov, vaše telo s tým nie je OK.
Dnes toho budete mať na práci dosť, preto...