Fero Mikloško sa snaží neostať zatvorený pri kope jedla

24.12.2013 13:44
PF  Fero Mikloško
Dizajnér Fero Mikloško na archívnom zábere. Autor:

Tohtoročné Vianoce bude renomovaný slovenský módny návrhár Fero Mikloško tráviť v úzkom kruhu.

"Tohtoročné Vianoce budem tráviť ako vždy so svojou rodinou, respektíve najbližšími, ktorí sú v tomto čase na Slovensku a priateľmi. Každý rok sa totiž nejakým, aspoň menším spôsobom snažíme obmeniť sviatky hojnosti a hlavne nezostať zatvorení pri kope jedla,“ priblížil svoje plány.

Štedrý večer oslávi u seba doma v spoločnosti tých, ktorých má najradšej. „Na Štedrý večer budeme doma v Bratislave s mojím priateľom Rasťom a našimi dvoma sučkami Ornelou a Sofiou. Stromček máme tentokrát biely s dúhovými ozdobami a darčeky si dávame už tri dni vopred postupne – najväčší na Štedrý deň. Večeru varím ja, budeme mať lososa a na výber zemiakovú oblohu alebo zemiakový šalát. Namiesto polievky je u nás zvykom podávať ľahké syry a dipy. Ako dezert musí byť vianočná torta – sacher alebo čokoládová s lesným ovocím a vanilkovým krémom,“ zasvätil do plánov návrhár.

„Večer sa stretneme s priateľmi a na druhý deň nás čakajú návštevy rodičov a ďalších známych mimo Bratislavy, možno krátky výlet do Viedne alebo Budapešti,“ ukončil Fero Mikloško.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#jedlo #Vianoce #Fero Mikloško #darčeky #losos #torta
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetky veci budú pomaly plynúť, tak ako ste si naplánovali.
Spoliehajte sa predovšetkým sami na...

+ Dôkladne si chráňte to, čo je pre vás najdôležitejšie.
V zamestnaní nastanú zmeny, môžete sa tešiť k...