Maroš Kramár: Vďaka malým deťom sa cítim ako tridsiatnik

18.05.2009 04:06, aktualizované: 11:09
Maroš Kramár
Herec Maroš Kramár. Autor:

"Stres z päťdesiatky nemám. Vďaka malým deťom sa cítim skôr ako mladomanžel. Tridsiatnik," odpovedal na jednu z otázok v pondelňajšom online rozhovore herec Maroš Kramár.

Na pretras prišlo aj jeho účinkovanie v Česku, kde si zahral napríklad v seriáli Letiště alebo moderuje program Zázraky prírody.

„Keď náš hokejista v zámorí dá gól, tak sme na to hrdí, keď Peter Dvorský spieva v La Scale, tak sme na to hrdí, tak prečo nie sme hrdí na slovenského herca, ktorý dostane ponuku moderovať jeden z najsledovanejších programov v zahraničnej televízii,“ zauvažoval v odpovedi na jednu z otázok Maroš Kramár.

„Takúto ponuku dostanete len na základe toho, že si vás vážia a že ste už v živote niečo dokázali. Len jedno neviem, prečo Slovák nevie pochváliť Slováka,“ doplnil herec.

Ďalšie odpovede Maroša Kramára

Maroš Kramár sa narodil 26. apríla 1959 v Bratislave, vyštudoval Štátne konzervatórium v Brne, hral v Brne, v DAB v Nitre, od roku 1985 bol členom Činohry SND.

Dva roky tam už nie je, ale hosťuje v predstaveniach Chrobák v hlave a Ideálny manžel. Hrá aj v Mandarínkovej izbe (Divadlo West), Vše o mužích (naštudoval v Prahe).

Z filmografie možno spomenúť napríklad filmy Fontána pre Zuzanu, Na krásnom modrom Dunaji, Alžbetin dvor či Maharal. Kramár žne úspechy aj ako seriálový herec v Česku a na Slovensku. Hral v seriáli Letište, Medzi nami, Ordinácia v ružovej záhrade, moderoval televíznu šou Slovensko má talent.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nevysedávajte na studenej zemi, bude vám to spôsobovať problémy.
Aj keď naozaj vyhráte, peniaze vám...

+ Nenechávajte svoje zdravie na druhej koľaji, myslite na preventívnu prehliadku.
Nebuďte založený na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk