Keshinmu producentovi sa vyhrážajú smrťou, polícia to berie vážne

05.02.2014 01:38
Ke$ha
Speváčka Kesha na fotografii z novembra 2013. Autor: ,

Producent americkej speváčky Keshy Dr. Luke, je podľa losangeleskej polície vo vážnom nebezpečenstve. Informoval o tom portál TMZ.

Niekoľko speváčkiných fanúšikov mu totiž prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter adresovalo viacero nepriateľských odkazov, v ktorých sa mu vyhrážajú smrťou.

Polícia berie hrozby vážne aj preto, že jeden z fanúšikov zverejnil producentovu adresu a telefónne číslo a vyzval ostatných, aby sa k nemu pridali a zabili ho. Polícia už začala pátrať po identite vyhrážateľov, ktorí mu v odkazoch sľubovali, že mu podrežú hrdlo, rozpárajú ho dlhým nožom a podobne.

Dr. Luke sa do nepriazne fanúšikov dostal po tom, čo speváčkina matka uviedla, že za zdravotné problémy jej dcéry, ktorá sa v súčasnosti lieči pre poruchy stravovania, sú zodpovední jej manažér a producent. Obaja ju vraj nútili chudnúť, čo ju dohnalo až k bulímii a anorexii.

Producent, rovnako ako aj manažér, však vyhlásenia interpretkinej matky o tom, že by boli zodpovední za stav svojej zverenkyne popreli. „Je smutné, že v čase, keď Kesha hrozne trpí a snaží sa liečiť, jej mama rieši celú vec cez médiá. Kesha má moju plnú podporu, prajem jej len to najlepšie a skoré uzdravenie,“ uviedol Dr. Luke v januári.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Kesha #producent #anorexia #hrozby #vyhrážky smrťou
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na zmeny počasia, môže vám spôsobiť silné bolesti hlavy.
V práci bodujete, udržte si to, môže vás to...

+ Radšej jedzte hocičo len, aby vám to chutilo, akoby niečo zdravé a nechutné.
Postihnú vás problémy s...