Nehorázne! Bieber v lietadle fajčil trávu, s otcom urážali letušku

06.02.2014 11:46
Justin Bieber
Spevák Justin Bieber po prepustení na kaucii. Autor: ,

Kanadský spevák Justin Bieber sa podľa oficiálnej správy priznal, že na palube lietadla, v ktorom minulý týždeň cestoval z Kanady do amerického Teterboro, fajčil marihuanu a pil alkohol.

Správa tiež uvádza, že spevák a jeho otec Jeremy Bieber sa veľmi vulgárne správali k letuške, ktorá nakoniec odišla do kabíny pilotov. Kapitán lietadla vyhlásil, že Bieberovcov a ďalších desať cestujúcich viackrát upozorňoval, aby na palube nefajčili marihuanu.

Letuške tiež povedal, aby sa radšej zdržiavala v blízkosti kabíny. Piloti si napokon nasadili kyslíkové masky, aby tak predišli vdýchnutiu dymu.

Po pristátí na letisku čakali policajné jednotky aj so psami a lietadlo, v ktorom bol stále dym, dôkladne prehľadali. Justina Biebera vypočúvali samostatne, spevák sa priznal, že fajčil marihuanu a pil alkohol, ale dodal, že žiadnu drogu už nemá. Keďže nikto z posádky žiadneho z cestujúcich neobvinil, mohli pokojne odísť.

Jeremy Bieber, otec speváka Justina Biebera.
Jeremy Bieber, otec speváka Justina Biebera. Autor: SITA/AP, Hector Gabino

Devätnásťročný Bieber je v poslednom čase známy najmä škandálmi. Už 14. februára ho formálne obžalujú za šoférovanie pod vplyvom alkoholu a drog, navyše bez platného vodičského preukazu a tiež za nelegálne preteky v obytnej zóne. Interpreta zadržali 23. januára v Miami Beach po tom, čo nadránom opustil jeden z miestnych nočných klubov.

Na prípravách spomínaných nelegálnych pretekov, na ktorých sa zúčastnil aj r'n'b spevák Khalil, sa dokonca podieľal aj Bieberov otec. Ten spolu s ďalšími ľuďmi pomáhal uzavrieť časť ulice, aby jeho syn a Khalil mohli pretekať. Súdny proces sa začne 3. marca. Týždeň po uvedenom zatknutí sa Bieber prihlásil na policajnej stanici v kanadskom Toronte v súvislosti s incidentom z 29. decembra, pri ktorom so svojím sprievodom údajne napadol nemenovaného vodiča limuzíny.

#Justin Bieber #marihuana #otec #priznanie #letuška
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na kávu zabudnite, zelený čaj vám spraví rovnakú iba zdravšiu službu.
Sami si môžete zato, že nič...

+ Dbajte v tomto období na teplé počasie a nepodceňujte počasie.
Doprajte si všetko čo potrebujete, avšak...