Marián Labuda: Už teraz vymýšľa svoj pohreb

15.06.2009 03:14
Odchádzanie - Marián Labuda
Herec Marián Labuda. Autor:

Herec Marián Labuda si v najnovšom filme o Jánošíkovi, ktorý bude mať premiéru v septembri, zahral postavu grófa Ugronoviča.

Tvrdí, že so svojím výzorom ani nikdy nemohol hrať poddaného. „Ja som bol kapitalista od narodenia. Aj minulom režime som sa nemohol uplatniť, preto som vlastne neurobil kariéru. Pretože som vyzeral tak pansky, veľkopansky,“ povedal v piatkovej českej talkshow Jana Krausa Uvolněte se, prosím, v ktorej sa reč zvrtla aj na Labudovu poslednú vôľu.

Herec, ktorý má úspech na Slovensku i v Čechách, sa v odľahčenej debate na vážnu tému zdôveril so svojim želaním, ktoré už vraj do svojho závetu zapracoval. „Čeština sa mi vždy páčila. Aj do testamentu som si dal, čím asi mnoho Slovákov prekvapím, že by som chcel smútočný príhovor v češtine. Tým by som dobre naštval tú našu stranu slovenskú,“ uviedol tiež v talkshow s Krausom Labuda, ktorý sa pre spísanie testamentu rozhodol z praktických dôvodov.

„Čas sa blíži, čas sa kráti. Závet však môžete neskôr roztrhať, podľa toho, ako sa ľudia správajú. Možno, že vás po tomto programe uvediem v testamente tiež. Že by ste to tam mohli celé uvádzať. Povedali by ste pár slov, niečo vtipné,“ prekvapil Labuda moderátora Krausa.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte si plniť svoje túžby a sny aj napriek zdravotným problémom.
Nepýtajte sa otázky, na ktoré...

+ Nebuďte hore dlho do noci, potrebujete sa na zajtra poriadne vyspať.
Dlhodobou investíciou môžete získať,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk