Hrdinu Búrlivého vína Jackuliaka prepustili z nemocnice

Slovenského herca Jána Jackuliaka, ktorého v sobotu 15. marca zbila a okradla v Bratislave cestou domov skupinka neznámych mužov, prepustili v piatok 21. marca z nemocnice.

22.03.2014 11:55
Elena Podzámska a Ján Jackuliak Foto:
Hereckí kolegovia Elena Podzámska a Ján Jackuliak.
debata

Vyzdvihnúť ho prišiel kamarát, hudobník Vilo Csontos. Tridsaťpäťročný rodák z Lučenca pobudol v bratislavskej nemocnici takmer týždeň. „Pacienta sme po päť dní trvajúcej hospitalizácii mohli prepustiť z nemocnice. Výsledky vyšetrení boli uspokojivé. Jeho stav sa zlepšil,“ uviedla pre denník Nový Čas hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava Petra Stano Maťašovská.

O prepade, po ktorom skončil herec v bezvedomí, s prasknutou lebkou a vykĺbeným ramenom, však už predstaviteľ Igora Oravca zo seriálu Búrlivé víno (2013) nechce viac rozprávať. Ako uviedol, v tejto chvíli určite neplánuje ostať bývať tam, kde takmer prišiel o život. Má totiž obavy z toho, že by sa mohol útok zopakovať.

„Poviem vám, že určite nebudem teraz dlhý čas bývať tam, kde som býval. Teraz začínam nový život, lebo človek si uvedomí sto, aj milión vecí, keď je sám,“ povedal Novému Času Jackuliak, ktorý doteraz žil neďaleko Vajnorskej ulice v Bratislave. Jackuliak sa však už podľa vlastných slov cíti lepšie a aj napriek pretrvávajúcim zdravotným problémom chce začať pracovať. „Myslím, že ma to odvedie od bolesti. Potrebujem už pracovať, takže už v nedeľu budem na pľaci a opäť sa vrhnem na Dorotku,“ uzavrel herec.

debata chyba
Viac na túto tému: #nemocnica #prepustenie #nakrúcanie #prepadnutie #Ján Jackuliak

+ Zvýšenú hmotnosť dokážete zmeniť k lepšiemu, len musíte chcieť.
Nie je všetko len kariéra a peniaze, myslite na...

+ Odložte telefón a všetky obrazovky, nechajte svoje oči aj oddychovať.
Pri práci sa sústreďte na úlohy, ostatné...