Ticho! Inak prezradím koniec Hier o tróny, pohrozil učiteľ študentom

Belgický profesor matematiky sa snažil utíšiť svojich študentov hrozbami, že im prezradí dej ďalšej série populárneho televízneho seriálu Hra o tróny. Napísal to belgický denník Het Nieuwsblad.

26.03.2014 13:37
Hra o tróny Foto:
Záber z fantasy seriálu Hra o tróny z dielne HBO.
3

Podľa jedného zo študentov, ktorý o hrozbe informoval na blogu DansTonChat, profesor prisľúbil, že vždy, keď nebudú pri hodine matematiky ticho, prezradí im meno ďalšieho mŕtveho v seriáli.

Hra o tróny je natočená podľa kníh George R.R. Martina a popri farbistom deji, veľa sexu a krvi, sa vyznačuje aj nečakanými násilnými úmrtiami hlavných protagonistov. Prvé tri série si získali veľkú popularitu a štvrtú sériu, ktorá sa začne vysielať začiatkom apríla, očakávajú fanúšikovia s veľkým napätím.

A ako by mohol belgický profesor poznať dej novej série? Pretože čítal Martinove knihy, ktorých sa tvorcovia seriálu verne držia. „Čítal som všetky tie knihy. Ak budete robiť veľký hluk, napíšem na tabuľu meno jednej mŕtvej postavy. Je ich dosť na to, aby mi stačili na celý rok. Môžem dokonca opísať, ako zahynú,“ postrašil profesor študentov.

Aby potvrdil, že to myslí vážne, napísal na tabuľu mená postáv usmrtených v tretej sérii seriálu – k nevôli niekoľkých študentov, ktorí ešte tieto diely nevideli.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
3 debata chyba
Viac na túto tému: #Hra o tróny #dej #pohrozenie #matematikár #mŕtve postavy #hluk v triede

+ Opatrnosti v oblasti zdravia nikdy nie je dosť, myslite nato.
Nepreháňajte to s prácou, nemuselo by to pre vás...

+ Poriadne si oddýchnite v noci cez deň budete potrebovať veľa energie.
Je čas na lámanie chleba, snažte sa ako...