Hviezdu plavkového špeciálu Sports Illustrated a držiteľku titulu najsexi modelka planéty zvečnili paparazzovia vo štvrtok na ulici Beverly Hills v spoločnosti milenca Justina Verlandera. Bejzbalový hráč venoval široký úsmev paparazzom a netajil pred objektívmi nežné gestá k svojej polovičke.
Upton, ktorá momentálne účinkuje v komediálnej snímke The Other Woman po boku Cameron Diazovej a Leslie Mannovej, sa nedávno priznala moderátorovi Jimmymu Kimmellovi, že počas propagácie snímky zažila naozaj podivné príhody.
Premiéra filmu The Other Woman v Mníchove
„Mala som lety v tých najbizarnejších časoch, takže väčšinou vždy, keď som dorazila do hotela, moja izba ešte nebola pripravená,“ vysvetlila Upton. „Bola som taká unavená, že som sa zložila v lobby a chcela tam spať, ale všetci Nemci mi hovorili, nie, nie, tu nemôžete spať. Choďte do svojej izby. Mám pocit, že si mysleli, že som špinavá. Neviem, možno som smrdela,“ prezradila so smiechom modelka.