Ochladli im vzťahy? Radcliffe sa s Emmou Watson nestretáva často

Anglický herec Daniel Radcliffe, známy predovšetkým ako čarodejník Harry Potter, vraj nie je často v kontakte s hereckou kolegyňou Emmou Watson, ktorá sa po jeho boku predstavila ako Hermiona Granger.

08.05.2014 03:02
Daniel Radcliffe Foto: ,
Herec Daniel Radcliffe.
debata

Ako uviedol, od skončenia nakrúcania ôsmich snímok o mladom čarodejníkovi, sa vraj často nestretávajú. „Nehovoril som s ňou už pomerne dlho. Som si istý, že sa v istom okamihu stretneme. Pracovali sme spolu 10 rokov, takže sme radi, že môžeme spoznávať nových ľudí,“ povedal 24-ročný rodák z Londýna.

Ako sa ďalej vyjadril, hoci stále podpisuje knihy o čarodejníkovi Harrym Potterovi a stretáva ľudí, ktorí sú veľkými fanúšikmi kníh a filmov o ňom, začína mať vraj pocit, že ho verejnosť vníma už skôr ako herca, ktorý vzišiel z tejto série, a nie iba ako Harryho Pottera.

Facebook X.com debata chyba Newsletter
Viac na túto tému: #Emma Watson #Daniel Radcliffe #stretávanie sa
Sledujte Pravdu na Google news po kliknutí zvoľte "Sledovať"

+ Riešte podstatné veci, zabudnite na zbytočnosti, bude vás bolieť hlava.
Buďte sami sebou nech sa deje čokoľvek,...

+ Pri športe získate nielen silu, ale aj vnútornú rovnováhu.
Pokoj v duši vám umožní pracovať efektívne a...