Uniklo šokujúce video: Sestra Beyoncé kope a bije jej manžela Jay-Z!

12.05.2014 19:42
Solange Knowles si obliekla kreáciu z dielne...
Solange Knowles pár hodín pred konfliktom. Autor: ,

Na obrázkoch a oficiálnych videách vyzerajú ako skvelá rodina, ale zdá sa, že od idylky majú vzťahy speváčky Solange Knowlesovej a jej švagra - rapera Jay-Z, ktorý je manželom jej slávnejšej sestry Beyoncé, ďaleko.

Americká šoubiznisová stránka TMZ.com získala video z výťahovej kamery, ktorá zachytila násilný konflikt Solange a rapera. Udial sa pár hodín po tom, čo sa manželský pár a tiež najstaršia sestra z rodiny Knowlesovcov objavili na minulotýždňovom podujatí Costume Institute Gala.

Na nahrávke kamery je zachytená rozzúrená Solange, ktorá vôjde do výťahu za svojím švagrom v spoločnost ďalšieho muža – odrazu sa na neho vrhne a začne ho kopať a udierať rukami. Do pár sekúnd ju zviera v náručí muž, ktorý je pravdepodobne bodyguard, ale 27-ročná Solange ešte stihne uštedriť raperovi pár rán.

V tom momente je jasné, že v priestore sa nachádza aj Beyoncé, ktorá však nezasiahne. Vidieť len ako sa slovne snaží upokojiť svoju mladšiu sestru. Z videa TMZ je ešte zjavné, že bodyguard zastavil výťah, aby túto hádku nevideli nepovolané oči. S kamerou, či skôr záznamom z nej, ktorý unikne, však asi nepočítal.

O aký konflikt išlo, však zatiaľ nie je jasné. Ani jeden zo zástupcov hviezd sa médiám nevyjadril, čo malo byť zdrojom násilného konfliktu.

Slávny pár Jay-Z a Beyonce na akcii Costume...
Slávny pár Jay-Z a Beyonce na akcii Costume Institute Gala. Autor: SITA/AP, Charles Sykes
#útok #kamera #bitka #Beyoncé Knowles #Jay-Z #Solange Knowles #konfikt
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku