Sklovska fúria ako nikdy predtým. A ešte sa pri tom aj poriadne odhalila!

Bratislavské Divadlo Nová scéna uvedie americký muzikál Hairspray, ktorý sa v roku 2007 dočkal aj filmového spracovania. Jednu z hlavných úloh stvárnila Sisa Sklovska, ktorá láka aj na plagátoch.

15.05.2014 06:39
debata
Herečka a muzikálová speváčka Sisa Sklovska na... Foto: Nová scéna
Sisa Sklovska Herečka a muzikálová speváčka Sisa Sklovska na plagáte k predstaveniu Hairspray.

Sklovska, ktorá sa nechala nafotiť na promo materiály k predstaveniu len v priehľadnom čiernom body pripomínajúcom kostým slávnej speváčky Cher, stvárňuje Vilmu Von Tussleovú.

„Je to pre mňa opäť herecká výzva, hrala som už rôzne roly, ale takúto fúriu ešte nie. Moja postava Velma Von Tussleová je producentkou televíznej šou Cornyho Collinsa a je to veľmi snobská, energická a sebavedomá dáma, vedomá si svojej moci aj vizáže. Ako bývalá miss sa cíti byť za každých okolností dokonalou a všetkých okolo seba posudzuje rovnakým meradlom. Do šou chce prijať iba krásnych a dokonalých účastníkov, vidí sa vo svojej dcére a aj cez mŕtvoly chce pre ňu len to najlepšie. Tlstučká Tracy, ktorá v žiadnom prípade nespĺňa jej kritériá, však mení jej plány…,“ uviedla porotkyňa šou X Factor.

„Filmovú Velmu si zahrala Michelle Pffeifer, ktorú štylizovali do kultovej Marilyn Monroe. My sme spolu s režisérom a scénografom išli inou cestou. Vybrali sme si dámu, ktorá je idolom mužov aj žien, ktorá je ikonou úspechu – Cher. Verím však, že si diváci prídu na svoje,“ prezradila Sklovska.

Slovenskú verziu muzikálu Hairspray režíroval Štefan Kožka. Piesne, ktoré v hudobnom diele odznejú, otextoval Ján Štrasser. V role študentky Tracy, ktorá miluje tanec a snaží sa napriek kilám navyše dostať do televíznej tanečnej súťaže Miss lak na vlasy, sa predstavia striedavo Monika Drgáňová a Renáta Gráfová, matku Ednu stvárnia Jevgenij Libezňuk a Peter Sklár.

V muzikáli si tiež zahrajú Peter Makranský, Patrik Vyskočil, Martina Dolná, Miroslava Drínová, Romana Dang Van, Dáša Šarközyová, Emanuel Hason, Dušan Kaprálik a mnohí ďalší. Vo veľkom finále sa na scéne predstaví naraz až 50 účinkujúcich.

V roku 2007 sa Hairspray dočkal aj filmového spracovania s Nikki Blonsky, Johnom Travoltom a Michelle Pffeifer v hlavných úlohách.

debata chyba
Viac na túto tému: #Cher #Sisa Sklovska #odvážny kostým #Hairspray

+ Zabudnite na večerné vyjedanie, posledné jedlo mávajte o 19 hodine.
S financiami ste nemali nikdy problém,...

+ Posilňovanie imunitného systému vitamínmi a minerálmi zvyšuje odolnosť tela.
Mali by ste začať myslieť na...