Svadobná fotka Kardashianovej a Westa drží rekord na Instagrame

Americká televízna celebrita Kim Kardashian a jej manžel, rapper Kanye West sa postarali o nový rekord na službe Instagram.

30.05.2014 10:49
debata
Prvý svadobný bozk Kim Kardashianovej a Kanye... Foto: Instagram/Kim Kardashian
Kim Kardashian a Kanye West Prvý svadobný bozk Kim Kardashianovej a Kanye Westa drží rekord na Instagrame.

Ich svadobná fotografia, ktorá zachytáva, ako si dávajú prvý manželský bozk, sa totiž páči 1,94 miliónu fanúšikov a fanúšičiek. Fotku prostredníctvom spomínanej služby zverejnila 33-ročná rodáčka z Los Angeles, ktorá ponúkla napríklad aj záber, ako sa s manželom vedú za ruky, zatiaľ čo im hostia tlieskajú.

Doteraz držal rekord kanadský spevák Justin Bieber s fotografiou, na ktorej je spolu s niekdajšou priateľkou, speváčkou Selenou Gomez. Ich spoločný záber sa páči takmer 1,82 miliónu používateľov Instagramu.

Svadba hviezdneho páru sa konala v sobotu 24. mája v talianskej Florencii. Dvojica si pre túto príležitosť prenajala pevnosť zo 16. storočia známu ako Belvedere. Predsvadobné oslavy sa uskutočnili v piatok 23. mája vo francúzskom Zámku Versailles. Kardashian, známa napríklad vďaka reality šou Kardashianky a ich rodina (2007), začala s 36-ročným Westom randiť v apríli 2012, vlani v júni sa im narodila dcéra North a v októbri sa zasnúbili.

debata chyba
Viac na túto tému: #bozk #svadba #rekord #Instagram #Kim Kardashian #Kanye West

+ Výdatné raňajky rozbehnú metabolizmus a dodajú vám silu po celý deň.
Dovolenka na Slovensku sa vám môže páčiť...

+ Pozor na potraviny, ktoré sú zle skladované, mohlo by vám byť nevoľno.
Podnikanie prenecháte osobe,...