Stále sa cíti lepšie! Tracy Morgan sa vracia do života, aj jeho humor

Zdravotný stav amerického herca a komika Tracyho Morgana, ktorého 7. júna hospitalizovali po vážnej hromadnej autonehode, sa opäť zlepšil.

17.06.2014 18:19
Herec a komik Tracy Morgan. Foto: ,
Herec a komik Tracy Morgan.
debata

Informáciu potvrdil hovorca 45-ročného rodáka z newyorského Bronxu. „Jeho stav sa opäť zlepšil, čo je veľký pokrok. Aj jeho osobnosť sa začína vracať,“ uviedol. Herec bol donedávna v kritickom, hoci stabilizovanom sta­ve.

K spomínanej autonehode došlo v štáte New Jersey, keď do autobusu, v ktorom sa viezol Morgan a ďalších šesť osôb, narazil zozadu kamión. Náraz vyvolal hromadnú kolíziu šiestich vozidiel. V autobuse sa viezol aj komik James „Jimmy Mack“ McNair, ktorý nehodu neprežil, Morgan a ďalšie dve osoby sa zranili. Jednou z nich bol aj hercov asistent Jeffrey Millea, ktorý je podľa Morganovho hovorcu taktiež v dobrom stave.

Morgan utrpel pri nehode množstvo zranení vrátane zlomenín stehennej kosti, nosa a niekoľkých rebier a v kritickom stave ho previezli do Robert Wood Johnson Hospital, kde mu následne operovali nohu. Šoféra kamiónu Kevina Ropera obvinili z usmrtenia a ublíženia na zdraví, on však vinu poprel. Momentálne ho stíhajú na slobode, keďže zaplatil kauciu 50-tisíc dolárov.

debata chyba
Viac na túto tému: #nemocnica #liečba #autonehoda #zlepšenie #Tracy Morgan

+ Stavy úzkosti sa vám podarí zvládnuť v prítomnosti blízkej a veselej osoby.
V bankomate nájdete vyšší obnos...

+ Ak nemáte zaočkované deti riskujete, že sa vrátite domov s chorobou.
Nemíňajte na zbytočnosti, ušetrených...