Michala Hrůzu previezli do rehabilitačného zariadenia

Českého speváka Michala Hrůzu, ktorý sa v ostravskej mestskej nemocnici zotavoval po vážnom úraze hlavy, previezli do nemenovaného rehabilitačného zariadenia v Čechách.

11.08.2014 13:20
Michal Hrůza Foto: ,
Spevák Michal Hrůza na archívnej snímke.
debata

Pre portál iDNES.cz to uviedla hovorkyňa spomínanej nemocnice Magda Otáhalová. O ktoré zdravotnícke zariadenie ide, však na prianie rodiny odmietla prezradiť. Podľa informácií iDNES.cz by sa mal spevák ďalej liečiť v blízkosti Prahy.

Štyridsaťtriročného hudobníka hospitalizovali vo štvrtok 17. júla v ranných hodinách po tom, ako sa stal terčom útoku pri pouličnej potýčke približne o 03:30. Hrůza sa vtedy spoločne s ďalšími ľuďmi snažil ukončiť bitku na Stodolnej ulici. Keď však účastníkom incidentu pohrozil privolaním polície, napadli ho dvaja bratranci vo veku 18 a 19 rokov. Pri páde na dlažbu utrpel spevák vážne poranenia mozgu, ktoré si vyžiadali takmer dvojhodinovú operáciu.

Po dvoch týždňoch ho postupne prebrali z umelého spánku a následne sa jeho stav začal pomaly zlepšovať. Oboch útočníkov polícia zadržala a obvinila z napadnutia. Sudca ich poslal do väzby, pričom im hrozí trest odňatia slobody na päť až dvanásť rokov.

debata chyba
Viac na túto tému: #zdravie #rehabilitácia #Michal Hrůza #zotavenie sa

+ Prepracovanie a únavu nepodceňujte, radšej si do sýta oddýchnite.
Peniaze, ktoré vám ponúkajú si zaslúžite, načo...

+ Chýba vám elán, slnečné lúče vám pomôžu doplniť energiu a vitamín D.
Prioritizácia úloh podľa dôležitosti...