Do kina som chodila s mužmi. Som na akčáky, vraví Celeste Buckingham

Slovenská speváčka americko-švajčiarskeho pôvodu Celeste Buckingham nemá rada romantické ani komediálne snímky.

22.10.2014 00:00
spevacka  Celeste Buckingham Foto:
Speváčka Celeste Buckingham.
debata (1)

„Nesledujem to. Nie že by sa mi to nepáčilo, ale vyrastala som medzi samými chalanmi a s nimi som chodila skôr na akčné filmy,“ vysvetlila rodáčka z Zürichu.

„Ocino nás zas brával na Pána prsteňov a podobne, on má rád sci-fi a fantasy a mama, tá filmy moc nesleduje, takže jediní, ktorí so mnou kedy chodili do kina, boli muži a tí majú zvyčajne radi také tie akčné a vojnové filmy. To ma baví,“ podotkla talentovaná brunetka.

K rozprávkam si však podľa vlastných slov 19-ročná speváčka našla vzťah už ako dieťa. „Rozprávky sa mi páčia. Milovala som ich už ako malá a doteraz ich milujem,“ podotkla v rozhovore pre agentúru SITA. Sympatická tmavovláska pracovala počas strednej školy tri roky v škôlke. Práve v tom období sa podľa vlastných slov zamilovala do princezien.

„Rozprávky sú niečo iné, je to taký neoficiálny sen. Všetci chceme skončiť dobre, nájsť lásku, chceme, aby naši rodičia boli zdraví, chceme byť šťastní. Často sa to nedeje a my zabúdame, že sa to stáva, že stále tu nežijeme v takom škaredom svete, ale že tie rozprávkové konce existujú aj v reálnom živote. Rozprávky nám pripomínajú, že život nie je až taký hnusný a vždy sa v ňom dá nájsť nejaké svetlo,“ uzavrela speváčka, ktorú môžu fanúšikovia a fanúšičky v súčasnosti vidieť na plátnach kín v divácky úspešnej rozprávke Láska na vlásku, kde stvárnila jednu z hlavných úloh, princeznú Beatrix.

1 debata chyba
Viac na túto tému: #vzťah #Celeste Buckingham #romantika #filmy

+ Všetok či už pohyb, alebo zmeny v strave sa čoskoro prejavia.
V práci sa vám bude dariť, musíte si to urdžať čo...

+ Ste na tom výborne či už fyzicky alebo psychicky a aj budete.
Vyjednávanie o lepších zmluvných podmienkach môže...