Bolek Polívka radí žiť tu a teraz, hoci sa rád obzerá do minulosti

07.01.2015 08:50
Bolek Polívka
Český herec Bolek Polívka. Autor: ,

Český herec a humorista Bolek Polívka sa rád z času na čas obzrie za svojím životom.

„Je fajn, že sa človek môže poobhliadnuť po živote a trošku sa vyznať v tých jeho zákutiach, štruktúrach, materiáloch, pocitoch, citoch a vášniach, to je krásne. Z perspektívy tých rokov a akýchsi, možno skúseností, vám to, čo vám kedysi pripadalo také dôležité, príde zrazu celkom malicherné,“ podotkol obľúbený herec.

„Pri mnohých okamihoch si hovorím, aké to bolo nádherné, ako som šiel tou chodbou po tom predstavení a človek si vtedy ani nevšimol, že sa sotva dotýkal zeme a vznášal sa… všimne si to až potom,“ dodal 65-ročný rodák z Vizovíc.

Ako však známy herec následne poznamenal, v živote sa treba sústrediť najmä na prítomnosť. "Ľudia si radi hovoria: ‚keď prestanem pracovať, začnem niečo robiť‘ a to je klamlivé, to teraz je asi najkrajšie,“ dokončil v rozhovore.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Bolek Polívka #zivot #užívať si #spôsob
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na nepríjemný opar použite droždie a dočkáte sa rýchleho vyliečenia.
Zažijete dohady ohľadom rozdelenia...

+ Pobyt na slnku vám síce dodá pigment, ale pozor na kožné ochorenia.
Dostanete finančnú odmenu za snahu a...