Bobbi Kristina je v hlbokej kóme, lekári zvažujú odpojenie od prístrojov

Rodina rozhodne, či Bobbi Kristinu Brown odpoja od prístrojov.

06.02.2015 09:19
Bobbi Kristina Brown Foto: ,
Bobbi Kristina Brown na archívnej snímke so svojou zosnulou mamou - speváčkou Whitney Houstonovou.
debata

Lekári vyzvali príbuzných Bobbi Kristiny Brown, ktorá je momentálne na jednotke intenzívnej starostlivosti, aby rozhodli, či ju budú aj naďalej udržiavať pri živote pomocou prístrojov, alebo ju od nich odpoja. Doktori totiž vyhlásili, že pre jej záchranu spravili už všetko, čo mohli. Informoval o tom portál TMZ. Rozhodnutie je teraz v rukách otca Bobbi Kristiny, speváka Bobbyho Browna. Ten sa však podľa zdrojov blízkych rodine ešte nevzdáva a vyjadriť sa chce až po víkende. Stále totiž verí, že by sa jeho dcéra mohla z kómy prebrať, a to aj napriek tomu, že podľa lekárov sa jej stav s najväčšou pravdepodobnosťou už nezlepší.

„Všetci smerujú do nemocnice, aby sa s ňou rozlúčili. Bobby odvčera neustále plače. Všetci sa trápime,“ povedal pre magazín People člen rodiny Brownovcov. „Stále sa modlíme, aby Boh zasiahol a uzdravil jej telo,“ doplnil ďalší príbuzný.

Dvadsaťjedenročnú Bobbi Kristinu objavil v sobotu v bezvedomí vo vani jej partner Nick Gordon, ktorý jej spolu s kamarátom poskytol kardiopulmonálnu resuscitáciu a zavolal záchranku. Tá ju previezla do nemocnice, kde ju uviedli do umelého spánku. V dome, kde ju našli, neskôr polícia údajne objavila drogy.

Obdobnú situáciu zažila rodina aj pred tromi rokmi. Matku Bobbi Kristiny, speváčku Whitney Houston, našli 11. februára 2012 bez známok života vo vani hotelovej izby v Beverly Hills. Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy filmov Osobný strážca (1992) či Kazateľova žena (1996) bolo utopenie. Cudzie zavinenie vyšetrovatelia vylúčili. Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia v tele aj kokaín, marihuanu a rôzne lieky.

debata chyba
Viac na túto tému: #Bobbi Kristina #lekári #kóma #prístroje
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Vyhýbajte sa sýteným minerálnym vodám a sladeným nápojom.
Nenechajte sa využívať a stojte pevne za svojím...

+ Jedzte len výrobky z celozrnnej múky. Upraví sa vám činnosť hrubého čreva.
Neodkladajte súrnu prácu na zajtra,...