Harrison Ford zostáva v nemocnici, Calista dúfa, že s lietaním skoncuje

Americký herec Harrison Ford, ktorý minulý týždeň vo štvrtok havaroval s malým lietadlom pri núdzovom pristátí na golfovom ihrisku v Los Angeles, zostáva v nemocnici, no jeho stav sa zlepšuje.

09.03.2015 13:40
Harrison Ford Foto: ,
Herec Harrison Ford.
debata

Prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter o tom informoval jeho syn Ben. „Chceme sa vám všetkým poďakovať za vašu starostlivosť. Otec má tú najlepšiu možnú opateru, jeho stav sa zlepšuje a zostáva silný na tele aj duchu,“ napísal.

Sedemdesiatdvaročný rodák z Chicaga pilotoval historické lietadlo Ryan PT-22 Recruit vyrobené v roku 1942, ktoré malo krátko po štarte v Santa Monice poruchu motora. Herec sa chcel vrátiť na letisko, to však už nebolo možné, a preto musel núdzovo pristáť na golfovom ihrisku.

Ford utrpel viacero zranení, pričom krátko po prevoze do nemocnice údajne podstúpil operáciu členka a panvy. Jeho hovorkyňa Ina Treciokas uviedla, že herec je mimo ohrozenia života a lekári predpokladajú jeho úplné zotavenie.

Fordova manželka, herečka Calista Flockhart údajne chce, aby herec už sám nepilotoval. Pre britský denník Daily Mirror to vyhlásil jej nemenovaný priateľ. „Calista je zdrvená. Vďaka Bohu, že je Harrison v poriadku, pretože to mohlo dopadnúť oveľa, oveľa horšie. Calistu aj jeho deti trápi, že má také nebezpečné hobby. Ale uvedomujú si, že ho to baví, je to jeho vášeň. Zatiaľ nie je jasné, či ešte bude niekedy pilotovať, no všetci jeho blízki dúfajú, že si dá od toho pauzu alebo s tým úplne prestane. Boja sa o neho,“ uviedol.

debata chyba
Viac na túto tému: #lietadlo #nemocnica #zranenie #liečba #manželka #Harrison Ford

+ Spánok je dôležitý a vy ho máte príliš málo, tak zostaňte v posteli.
Nenechávajte rozhodnutie len na svojich...

+ Umývanie rúk je dôležité, avšak pozor na dehydratáciu a jemné ranky.
Partnerstvo vo financiách môže otvoriť nové...