Britney Spears (33) vo svojom živote prežila niekoľko pádov, napokon sa jej však vždy podarilo dostať sa na správnu cestu. Tento rok označuje za úspešný. Jej šou v Las Vegas sa teší hojnej návštevnosti, darí sa jej aj po boku nového muža a navyše chystá aj nový album. No jej prioritou nie je práca. Povedala to v rozhovore pre magazín Billboard.
„Pomaly začínam pracovať na novom albume. Ale mojím deťom sa toho momentálne deje naozaj veľa. Napríklad v škole sa učia hneď niekoľko nových športov. Snažím sa do nového albumu dať zo seba to najlepšie, ale momentálne pre mňa nie je prioritou číslo jeden,“ povedala dodala: „Z detí sa človek môže zblázniť.“
Jej synovia, Sean Preston (9) a Jayden James (8) ju podĺa jej vyjadrení v tomto období naozaj potrebujú a ona nechce ako ich mama nič premeškať.