Oddaná manželka Calista Flockhart pomáha dochrámanému Fordovi!

Americký herec Harrison Ford sa postupne zotavuje zo zranení, ktoré utrpel vo štvrtok 5. marca po tom, ako musel s malým lietadlom núdzovo pristáť na golfovom ihrisku v Los Angeles.

17.03.2015 15:49
Herec Harrison Ford prišiel s manželkou... Foto: ,
Herec Harrison Ford s manželkou Calistou Flockhart na archívnej snímke.
debata

Magazín People o tom informoval nemenovaný zdroj, podľa ktorého 72-ročnému rodákovi z Chicaga najviac pomáha prítomnosť jeho manželky Calisty Flockhart. Päťdesiatročná herečka vraj chodí za Fordom do nemocnice každý deň. „Odvezie ich syna Liama do školy a potom je niekoľko hodín s Harrisonom. Nosí mu jedlo a niečo na čítanie,“ prezradil zdroj o dvojici, ktorá sa zosobášila v roku 2010.

Istý rodinný priateľ vyhlásil niekoľko dní po nehode pre britský denník Daily Mirror, že Flockhart bola správou o havárii zdrvená. „Vďaka Bohu, že je Harrison v poriadku, pretože to mohlo dopadnúť oveľa, oveľa horšie. Calistu aj jeho deti trápi, že má také nebezpečné hobby. Ale uvedomujú si, že ho to baví, je to jeho vášeň. Zatiaľ nie je jasné, či ešte bude niekedy pilotovať, no všetci jeho blízki dúfajú, že si dá od toho pauzu alebo s tým úplne prestane. Boja sa o neho,“ uviedol.

Ford pilotoval historické lietadlo Ryan PT-22 Recruit vyrobené v roku 1942. Krátko po štarte nahlásil poruchu motora, pre ktorú sa chcel vrátiť na letisko. To však už nebolo možné, a preto musel núdzovo pristáť na spomínanom golfovom ihrisku vzdialenom len približne 250 metrov od letiska. Ford utrpel viacero zranení, pričom krátko po prevoze do nemocnice údajne podstúpil operáciu členka a panvy. Mal tiež viacero rezných rán na tele a tvári.

Jeho hovorkyňa Ina Treciokas však verejnosť ubezpečila, že je mimo ohrozenia života a lekári predpokladajú jeho úplné zotavenie. Haváriu malého lietadla podľa predbežných výsledkov vyšetrovania predstaviteľov National Transportation Safety Board spôsobila porucha motora. Vyšetrovanie nehody však naďalej pokračuje.

debata chyba
Viac na túto tému: #nemocnica #nehoda #Harrison Ford #starostlivosť #Calista Flockhart

+ Máte len jednu šancu na zmenu, preto ju využite naozaj naplno.
Nie ste neporaziteľný, avšak vaše argumenty sú...

+ Riaďte sa dnes vašimi pocitmi, tie vám poradia najlepšie.
Neverte všetkému, čo vám povedia ľudia okolo vás,...