Svadba v dcérinej réžii! Courteney Cox prezradila, čo všetko ju čaká

25.04.2015 12:20

Svadba herečky Courteney Coxovej a jej snúbenca Johnnyho McDaida je už za dverami. A zdá sa, že bude v réžii desaťročnej dámy.

Courteney Cox s dcérou Coco Arquette počas...
Courteney Cox s dcérou Coco Arquette počas premiéry filmu "Just Before I Go" v Los Angeles. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Reč je o Coco Arquette-Coxovej, dcéra slávnej hrdinky seriálu Priatelia a jej ex-manžela Davida Arquetta. „Mala som v úmysle objednať si svadobného plánovača, ktorý sa o všetko postará. Ale Coco chce všetko vymyslieť sama,“ prezradila herečka v talk-šou Ellen DeGeneresovej. „Má len desať, ale chce urobiť skutočne všetko. Je z tej svadby nesmierne nadšená,“ doplnila päťdesiatnička Cox.

Budúca nevesta tiež odhalila plány svojej dcéry na svadobnom obrade zaspievať so ženíchom – McDaidom z formácie Snow Patrol. Nebude to však jej prvýkrát v úlohe svadobnej speváčky. „Prvý raz spievala už na Davidovej svadbe v marci. Dve pesničky. A bola skutočne dobrá, vôbec neviem, kde sa v nej ten talent objavil,“ zhrnula herečka, ktorá pred pár dňami nechýbala na premiére filmu Just Before I Go. Aj s dcérou.

Courteney Cox n
		apremiére snímky "Just Before
		I...
 Olivia Thirlby počas
		premiéry filmu
		"Just...
+5Courteney Cox počas
		premiéry filmu "Just
		Before...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#svadba #dcéra #Courteney Cox #plány #Coco
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pite aj v tomto období dostatok tekutín, vaše telo sa vám zato poďakuje.
Poctivo na sebe pracujte a robte...

+ Nezabúdajte, že smiech lieči, začnite sa smiať čo najviac.
Nepreceňujte sily, myslite nato, koľko si toho...