Známy herec z Twilightu mieri do nového seriálu. Koho si zahrá?

15.07.2015 10:10
Herec Peter Facinelli a jeho britská kolegyňa...
Herec Peter Facinelli a jeho britská kolegyňa Anna Friel. Autor: ,

Americký herec, režisér, scenárista a producent Peter Facinelli si zahrá v seriáli Supergirl, ktorý pripravuje televízia CBS.

Tvorcovia projektu to oznámili na komiksovom festivale Comic-Con, ktorý sa konal od 9. do 12. júla v kalifornskom San Diegu. Štyridsaťjedenročný predstaviteľ Carlislea Cullena zo série filmových adaptácií romantickej upírskej ságy Twilight (2008 – 2012) sa v Supergirl ukáže v úlohe miliardára Maxwella Lorda.

Seriál inšpirovaný komiksami spoločnosti DC Comics sa bude zameriavať na Supermanovu sesternicu Karu Zor-El, ktorá skrýva svoju pravú totožnosť a výnimočné schopnosti a pod menom Linda Danvers pracuje ako asistentka podnikateľky Cat Grant.

Magnátku a zakladateľku spoločnosti CatCo stvárni Calista Flockhart. V úlohe dievčaťa z Kryptonu, ktoré sa napokon rozhodne stať superhrdinkou, sa objaví 26-ročná Melissa Benoist. V projekte, ktorého prvú epizódu odvysiela televízia CBS 26. októbra, si zahrajú napríklad aj Chyler Leigh, David Harewood, Mehcad Brooks či Jeremy Jordan.

Herečka
		Jessica Chastain predstavia
		projekt...
Herečka
		Emma Roberts v šatách Tanya
		Taylor...
+21Herečka Bella
		Thorne.
#úloha #Peter Facinelli #Supergirl
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nenamáhajte svoje srdce, potrebujete kľudnejší režim ako doteraz.
Všetko je v najlepšom poriadku, nemáte...

+ Myslite dnes hlavne na seba a urobte všetko preto, aby ste sa dobre cítili.
Pokúste sa neustále dozvedať...