Demi Lovato: Sebavedomá, sexi a zrelšia! Som taká ja aj moja hudba

Piesne, ktorými sa v súčasnosti prezentuje americká speváčka Demi Lovato, sa odlišujú od skladieb, ktoré uvádzala na trh na začiatku kariéry.

21.08.2015 08:00
Demi Lovato Foto: ,
Speváčka Demi Lovato na archívnej snímke z júla tohto roka.
debata

Dvadsaťdvaročná interpretka to uviedla v rozhovore pre magazín Us Weekly. „Myslím si, že moja hudba je zrelšia. Je viac sebavedomá a sexy, uberá sa týmto smerom a lepšie vystihuje to, kto som ako žena,“ prezradila rodáčka z Albuquerque v Novom Mexiku.

„Mám takmer 23 rokov, takže si myslím, že je to prirodzené. Vaši fanúšikovia chcú rásť spolu s vami. Dospievate vy i vaši priaznivci. Hudba odráža váš život, som už omnoho staršia, takže nemôžem spievať o rovnakých veciach, ako keď som mala 16 alebo 17 rokov,“ doplnila.

Speváčka si ale podľa vlastných slov uvedomuje, že ako známa osoba nesie zodpovednosť za svoje konanie, pretože niektorí ľudia ju považujú za svoj vzor. „Mám to na pamäti vždy, keď robím rozhodnutia súvisiace s mojou kariérou,“ poznamenala Lovato, ktorá má vraj najväčšiu oporu v priateľovi Wilmerovi Valderramovi. "Podporuje ma vo všetkom, čo robím. Vďaka nemu sa cítim sebavedomo a nádherne. Som zaňho veľmi veľmi vďačná,“ uzavrela.

debata chyba
Viac na túto tému: #kariéra #Demi Lovato #piesne #nový život #zrelosť