Tomáš Bezdeda Superstar radšej nepozerá. Dôvod? Má traumu...

Slovenský spevák Tomáš Bezdeda si občas zaspomína na ťažké časy v SuperStar.

09.09.2015 09:30
Spevák Tomáš Bezdeda. Foto: ,
Spevák Tomáš Bezdeda.
debata

„My sme vlastne takí veteráni, čo to tu na Slovensku otestovali, započali a rozvinuli. Bola to vtedy naozaj obrovská mánia. Teraz sa to trochu vytráca, tých projektov je už veľmi veľa, no prvá je vždy prvá,“ povedal v rozhovore.

Účinkujúci v ďalších ročníkoch to mali podľa neho o poznanie ľahšie. „Teraz tí ľudia vedia, do čoho idú, už ich nič neprekvapí. My sme vôbec nevedeli, čo nás čaká. Šli sme z kastingu do kastingu, z kola do kola a nemali sme to predtým kde vidieť, nebolo to také, ako teraz,“ poznamenal 29-ročný Žilinčan.

Prvou SuperStar podľa neho ľudia skutočne žili. „Či to boli vysokoškoláci, mladí, starí, všetci tým žili. Ešte dnes stretávam 23-ročné baby, ktoré mi hovoria, že som bol pre nich v detstve neviem čím. Vtedy mali tak dvanásť. Je to také milé to počuť, veľmi to poteší,“ priznal Bezdeda.

Mladý spevák vraj pred SuperStar nikdy ako hudobník profesionálne nevystupoval. „Ja som to nikdy predtým profesionálne nerobil, len som hral na gitare a spieval som, ale prvoradé bolo v našej rodine vždy štúdium. Na strednej ma potom raz počuli spievať a spolužiak ma nakoniec prihlásil do SuperStar. Ani som netušil ako, zrazu som sa dostal do finále. Vtedy som to ale nejako nevnímal, absolútne som si neuvedomoval, čo sa deje a veľmi som to neriešil, proste som prišiel, zaspieval som a buď to vyjde alebo to nevyjde. A ono to vyšlo,“ zasmial sa.

Ďalšie ročníky SuperStar vraj Bezdeda nepozeral. „Po skončení nášho ročníka som SuperStar už veľmi nesledoval. Mal som totiž traumu z tej znelky. Keď som ju počul, vždy som to vnímal cez takú zodpovednosť a hneď na mňa doľahol stres a všelijaké spomienky, takže som to radšej vždy vypínal. Bolo to psychicky veľmi náročné,“ podotkol.

debata chyba
Viac na túto tému: #spomienky #Superstar #Tomáš Bezdeda

+ Stres riešte relaxom a aktívnym oddychom. Zeleninový deň vám len prospeje.
Spor s kolegyňou môže dopadnúť...

+ Vyhnite sa preťaženiu, aby ste chránili telo. Rovnováha je kľúčová.
Zvážte odborné poradenstvo, aby ste...