Sisa Sklovska o Celeste Buckingham: Vidím v nej seba

Slovenská muzikálová a operná diva Sisa Sklovská vyznala Celeste Buckingham na utorňajšej release párty pri príležitosti vydania jej nového EP So Far So Good pred očami všetkých prítomných vrelé sympatie.

19.11.2015 11:16
Sisa Sklovska Foto:
Speváčka Sisa Sklovska.
debata

Hlavná charakterová črta, ktorá Sklovskej na Celeste imponuje a ktorou podľa nej bez debaty musí disponovať každý interpret túžiaci po kariére v šoubiznise, je pokora. "Keď so mnou Celeste zasadla minulý rok do poroty jednej nemenovanej súťaže (X Factor, pozn. red.), hneď mi napriek tomu, že je medzi nami strašidelný vekový rozdiel, padla do oka. Bola totiž od začiatku veľmi pokorná a milá a to je to, čo by mal v sebe mať každý spevák a umelec, ktorý chce fungovať v šoubiznise. Pokora je základ a preto si my dve rozumieme. Celeste je môj človek,“ povedala atraktívna rodáčka zo Žiliny.

Čerstvá päťdesiatnička vidí vraj v mladučkej Celeste seba samú. „Vidím v Celeste seba, pretože ona otvorí ústa a žije. Miluje to, čo robí a chce to robiť – aj to robí – naplno. Dáva tomu absolútne všetko, a keď spieva, je to úplne bez chyby. Je geniálna a bohovská a strašne jej držím v živote palce,“ poznamenala Sklovská.

debata chyba
Viac na túto tému: #Celeste Buckingham #Sisa Sklovska #sympatie

+ Dostatok spánku je nevyhnutný pre obnovu energie a celkové zdravie.
Pozor na nebezpečné parkovanie, hrozí...

+ Nepodceňujte pohlavné choroby, navštevujte pravidelne lekára.
Neviete sa rozhodnúť pre kúpu vhodného...