Po Harrym Potterovi som veľa pil, teraz abstinujem, vraví Radcliffe

20.11.2015 10:53
Herec Daniel Radcliffe na stretnutí s médiami v...
Herec Daniel Radcliffe na stretnutí s médiami v Mexiku. Autor: ,

Anglický herec Daniel Radcliffe priznal, že po skončení série filmov o čarodejníkovi Harrym Potterovi (2001 - 2011), ktorá ho už v detstve preslávila, sa s návratom do reality vyrovnával aj za pomoci alkoholu.

V americkej relácii WTF Podcast with Marc Maron však tiež uviedol, že už dva roky abstinuje, pretože ho nebavilo ranné vstávanie po opici. Dodal, že v USA, kde v súčasnosti pôsobí, sa poháriku vyhne jednoduchšie než v Anglicku, keďže ho väčšinou pozývajú na kávu.

Závislosť pripísal akémusi strachu, ktorý pociťoval z návratu do reality po tom, ako desaťročie stvárňoval slávneho čarodejníka. „Žil som sám a myslím, že som vážne strácal hlavu. Veľa som pil,“ priznal 26-ročný rodák z anglického mesta Fulham, ktorý, ako sám povedal, bojoval s tým, či môže viesť normálny život.

Herec, ktorý sa predstavil aj na divadelných doskách Broadwaya, je však po čase vďačný za každú príležitosť, ku ktorej ho snímky natočené podľa kníh J. K. Rowlingovej posunuli. „Som veľmi šťastný, že mi ľudia hneď po skončení Pottera dali možnosť hrať vyspelejšie veci,“ povedal.

#alkohol #Daniel Radcliffe #Harry Potter #vyrovnanie #realita
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prečistite si svoje myšlienky, a prídete nato čo skutočne potrebujete.
Začnite končene využívať svoj...

+ Svoje zdravie neodkladajte na neskôr, riešte ho okamžite.
Nebojte sa, v ničom nezostanete sami, nemáte sa...