Cory by môjho priateľa miloval, tvrdí Lea Michele o mŕtvej láske

06.01.2016 16:46
Lea Michele
Herečka Lea Michele na archívnej snímke. Autor: ,

Americká herečka a speváčka Lea Michele si myslí, že jej zosnulý partner Cory Monteith by jej súčasnú známosť Matthewa Paetza miloval.

Uviedla to v rozhovore pre internetovú reláciu Fempire Podcast s Beccou Tobin. „Ja viem, že Cory by ho miloval,“ uviedla 29-ročná Newyorčanka, pričom sama priznala, že na súčasnom partnerovi si váži najmä jeho rešpekt k jej bývalej láske. Ako ďalej priznala medzi ňou a 30-ročným modelom je silné puto a vzájomná podpora. Napriek tomu sa so smrťou Monteitha stále úplne nezmierila.

Podľa jej slov miluje svojich fanúšikov, no práve oni jej často pripomenú stratu rodáka z kanadského Calgary. „Viete, vždy keď uverejním fotografiu, nastane lavína komentárov, ktoré hovoria o mojej minulosti,“ priznala.

Ako však povedala, má okolo seba skupinu dobrých ľudí a blízky vzťah k rodine. Medzi blízkych priateľov by vraj privítala aj modelku Chrissy Teigen s manželom, spevákom Johnom Legendom. „Cítim, že ja a Matt by sme s nimi boli naozaj dobrý priatelia,“ skonštatovala na záver.

#láska #Cory Monteith #Lea Michele #Matthew Paetz
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Slnečné dni využite na prechádzky v prírode, prospeje vám to.
Rozširujte si svoje kontakty a komunikujte,...

+ Neohrozujte svoje zdravie niečím nezmyselným, starajte sa o svoje zdravie.
Začiatok týždňa budete mať...