Máte zbytočných 200 miliónov? Vila Playboy môže byť aj vaša!

Zakladateľ amerického magazínu Playboy Hugh Hefner predáva svoju vilu v Los Angeles, pričom za ňu chce 200 miliónov dolárov (v prepočte približne 184 miliónov eur), čo je jedna z najvyšších požadovaných cien za súkromné sídlo v USA.

11.01.2016 15:34
Holly Madison a Hugh Hefner Foto: ,
Playmate Holly Madison na snímke s Hughom Hefnerom v roku 2008.
debata (1)

Vila s rozlohou takmer 1900 metrov štvorcových má 29 miestností a nachádza sa na päťakrovom pozemku v štvrti Holmby Hills. Postavili ju v roku 1927 a Hefnerova spoločnosť Playboy Enterprises ju odkúpila v roku 1971 za 1,1 milióna dolárov, pričom Hefner v nej odvtedy žije.

Na pozemku sa nachádzajú napríklad tenisový kurt, bazén a umelá jaskyňa, v ktorej Hefner často usporadúval večierky. Vila má aj licenciu na chov divých zvierat. Predstavitelia spomínanej spoločnosti neuviedli dôvod predaja.

Osemdesiatdeväťroč­ný Hugh Hefner založil spomínaný magazín Playboy v roku 1953 v Chicagu. Na obálke prvého vydania, ktoré sa dostalo do predaja v decembri 1953, bola herečka Marilyn Monroe. Pre magazín neskôr pózovali aj Kim Basinger, Drew Barrymore, La Toya Jackson, Nancy Sinatra, Samantha Fox či Carnie Wilson. Svoje príspevky na jeho stránkach v minulosti zverejnili napríklad autori ako Ian Fleming, Vladimir Nabokov, Chuck Palahniuk alebo Haruki Murakami. Hefner je okrem toho aj politickým aktivistom a filantropom.

1 debata chyba
Viac na túto tému: #predaj #vila #Playboy #Hugh Hefner

+ Nájdite čas na odpočinok a regeneráciu, telo vám poďakuje.
Urobíte si radosť návštevou kaderníckeho salóna....

+ Odreagujte sa pri dobrom filme a načerpáte dostatok síl na ďalší deň.
Nemusíte mať za každú cenu najdrahšie...