Len 16-ročný Beckham fotí pre slávnu značku. Fotografi ho kritizujú!

Skutočne nečakané rozhodnutie spravila jedna z najväčších odevných firiem Veľkej Británie - módna značka Burberry. Ako nového fotografa angažovala len 16-ročného Brooklyna Beckhama.

01.02.2016 13:30
Brooklyn Beckham Foto: ,
Brooklyn Beckham na archívnom zábere.

Najstarší syn dizajnérky Victorie Beckhamovej a futbalistu Davida Beckhama nafotí pre značku kampaň na novú vôňu. „Brooklyn má skutočne výnimočné oko pre pekné zábery,“ uviedol v oficiálnom vyhlásení Christopher Bailey, šéfdizajnér značky. „Jeho štýl a charizma boli presne to, čo sme sa snažili zachytiť v novej kampani na vôňu Brit,“ pokračoval Bailey. Dodal, že prvé momentky, ktoré Beckham nafotil, sú podľa neho úžasné.

Voči obsadeniu slávneho tínedžera ako fotografa reklamnej kampane sa však ovzali aj mnohé kritické hlasy a to práve z fotografickej brandže. Značka sa podľa nich orientuje na celebritu a jej slávu, ktorá pomáha v digitálnej dobe zvyšovať pozornosť a záujem verejnosti. Štýl fotografovania mladého Beckhama, ktorý množstvo svojich záberov zverejňuje na Instagrame, však považujú za nevyzretý a veľmi laický.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #kritika #fotograf #Brooklyn Beckham #Burberry

+ Vaše telo potrebuje zmenu, nebráňte sa novému športu.
V práci buďte prezieravý a myslite aj na zadné dvierka....

+ Nekonzumujte priveľa mastných jedál, mohlo by vám to uškodiť.
Neprepínajte sa v práci, škodí vám to nielen...