Neplatí výživné? Sheenova bývalá žiada od neho tisíce dolárov

14.04.2016 10:12
Charlie Sheen Today
Herec Charlie Sheen na archívnom zábere. Autor: ,

Americká herečka Brooke Mueller žiada od svojho bývalého manžela Charlieho Sheena 89-tisíc dolárov (v prepočte približne 78-tisíc eur).

Tridsaťosemročná rodáčka z New Yorku v súdnych dokumentoch uviedla, že herec má platiť na ich sedemročných synov Boba a Maxa mesačne spolu 55-tisíc dolárov (približne 48-tisíc eur), no za marec a apríl prispel len čiastkou 21-tisíc dolárov (približne 18-tisíc eur).

Päťdesiatročný predstaviteľ Charlieho Harpera zo seriálu Dva a pol chlapa (2003 – 2015) požiadal v marci súd o zníženie alimentov. Ako dôvod uviedol, že sa jeho mesačný príjem od roku 2011, keď s Mueller uzavrel zmluvu, výrazne znížil, a preto nemôže plniť svoju vyživovaciu povinnosť v takej miere.

V súdnych dokumentoch, ktoré sa podarilo získať týždenníku People, herec uviedol, že mesačne zarába 87 384 dolárov (takmer 77-tisíc eur), pričom jeho mesačné výdavky predstavujú približne 105-tisíc dolárov (zhruba 92-tisíc eur).

Dvojica sa zosobášila v roku 2008, rozviedli ich v roku 2011. Sheen pritom v marci požiadal súd aj o zníženie alimentov, ktoré má vyplácať svojej bývalej manželke Denise Richards na ich dcéry Sam a Lolu Rose.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#peniaze #Charlie Sheen #výživné #Brooke Mueller
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nedvíhajte ťažké predmety, odmietnuť túto činnosť nie je žiadna hanba.
Sústredíte sa na to, čo teraz...

+ Ranné vstávanie vám nespraví najlepšie, točenie hlavy treba riešiť s lekárom.
O ponúkanej spolupráci je...