Úspech a vplyv si zaslúži mimoriadnu cenu. Dostane ju aj Britney!

Americká speváčka Britney Spears si prevezme Billboard Millennium Award.

04.05.2016 14:59
Speváčka Britney Spears. Foto: ,
Speváčka Britney Spears.
debata

Tridsaťštyriročná interpretka sa tak pridá k hudobným hviezdam ako sú Beyoncé a Whitney Houston, ktorej toto špeciálne ocenenie udelili posmrtne v roku 2012. Rodáčka z McCombu v Mississippi si cenu za mimoriadny úspech a vplyv v hudobnom priemysle prevezme na tohtoročnom udeľovaní Billboard Music Awards, ktoré sa uskutoční 22. mája v Las Vegas.

Spears zároveň počas večera vystúpi. Ako informuje magazín Billboard, na slávnostnom podujatí by mala zaspievať zmes jej najväčších hitov. Okrem nej sa na udeľovaní cien predstavia Justin Bieber, DNCE, The Go-Go’s, Shawn Mendes, Pink, Nick Jonas, Tove Lo alebo Demi Lovato. Večerom budú sprevádzať rapper a herec Ludacris a speváčka Ciara.

Zoznam kandidátov na Billboard Music Awards ovládol kanadský spevák The Weeknd. Rodák z Toronta získal celkovo 19 nominácií, odniesť si však bude môcť maximálne 16 cien, keďže v kategórii Top Hot 100 pieseň má nominované dve skladby a v Top R&B pieseň až tri. Justin Bieber má 12 nominácií a o jednu menej si vyslúžili rapperi Drake a Fetty Wap.

debata chyba
Viac na túto tému: #prínos #hudba #cena #Britney Spears #Billboard Music Awards

+ Starajte sa o svoju pleť, dôležité je aby ste ju hlavne hydratovali.
Aj budete vedieť niečo viac, bude to len...

+ Zabudnite na alkohol, všetko dobré vo vás len zabíja.
Nezabúdajte nato, že ako sa prezentujete, tak budete u...