Sedemdesiatnička Goldie Hawn na pláži: Vážení, veď má skvelú formu!

27.05.2016 00:00

Ani tí najlepší plastickí chirurgovia nedokážu zvrátiť proces času. Pribúdajúci vek už od istej chvíle vidieť. Ale zostať fit a vo forme stále ide.

Herečka Goldie Hawn počas krátkej dovolenky na...
Herečka Goldie Hawn počas krátkej dovolenky na Havaji predviedla svoju figúru. Na sedemdesiat je ukážková. Autor: Profimedia

Potvrdila to aj herečka Goldie Hawn, keď sa počas uplynulého víkendu objavila na krátkej dovolenke na Havaji. Paparazzovia ju zachytili ako vychádza z oceána. Hoci výraz v tvári niekdajšej hollywoodskej hviezdy naznačoval, že nadšená nie je, hanbiť sa rozhodne nemusí.

Dnes už sedemdesiatročná blondínka a matka známej Kate Hudsonovej, sa udržiava vo forme a bolo to vidieť aj na jej sedemdesiatročnom tele. Jasné, pigmentové škvrny či absenciu podkožného tuku – to už oklamať nejde. Ale Hawnovej výzor môže byť rozhodne príkladom pre väčšinu jej rovesníčok, ba žien o dekádu-dve mladších.

Herec Kurt Russell a jeho partnerka Goldie Hawn.
Herec Kurt Russell a jeho partnerka Goldie Hawn. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Slávna hollywoodska diva už niekoľko rokov nenakrúca a údajne sa snaží sústreďovať predovšetkým na to, aby zdravo a správne žila. Napriek tomu si však sem-tam neodpustí pohárik vína či šampanského a nejaké maškrty. „Musíte mať zo života radosť. Aký by mal inak zmysel,“ odkázala pred časom v jednom z rozhovorov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #plavky #Malibu #forma #sedemdesiat #Goldie Hawn
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...