Krásna Kerestešová je už pod čepcom! Vydala sa za hudobníka

Rodáčka z Hlinného si cez víkend vzala českého hudobníka Mikoláša Růžičku.

22.08.2016 18:00
Slovenská herečka Andrea Kerestešová s... Foto:
Slovenská herečka Andrea Kerestešová s priateľom Mikulášom.
debata

Rodáčka z Hlinného povedala áno o štyri roky staršiemu hudobníkovi Mikolášovi Růžičkovi z formácie Republic of Two. Tridsaťdvaročná herečka, ktorá s českým muzikantom tvorí pár už tri roky, sa zároveň rozhodla prijať manželovo priezvisko.

Andrea Kerestešová, ktorá sa presťahovala do Českej republiky pred viac než desiatimi rokmi, sa o spoločnom živote s Růžičkom vyjadrovala už v minulosti. Podľa predstaviteľky Lindy v komédii Ako sa zbaviť nevesty (2016) netreba všetko plánovať a niektoré veci je lepšie nechať na náhodu. „Viac si užívam životné prekvapenia. Ak sa má stať to, že otehotniem, nech to nie je na základe nejakých tabuliek,“ povedala pre portál iDNES.cz.

„Veľmi sa teším na bábätko. Keď príde, budem šťastná. Počet detí nechám na tom, koľko pán Boh dá,“ dodala herečka, známa predovšetkým z českých seriálov Světla pasáže (2007), Vyprávěj (2009 – 2013) alebo filmu Rafťáci (2006).

Facebook X.com debata chyba Newsletter
Viac na túto tému: #svadba #Andrea Kerestešová
Sledujte Pravdu na Google news po kliknutí zvoľte "Sledovať"

+ Pred cvičením nezabudnite na strečing, inak hrozí natiahnutie svalov.
Šanca na výhru je minimálna, hraním na...

+ Sluch sa mení pribúdajúcim vekom, budete slabšie počuť.
Rast peňazí podporíte rozvahou a jasnými cieľmi v...