Ďalší hviezdny rozchod! Naomi Watts a Liev Schreiber idú od seba

Americký herec Liev Schreiber a britská herečka Naomi Watts sa rozišli.

27.09.2016 09:02
debata
Herečka Naomi Watts a jej partner Liev... Foto: SITA/AP, Jordan Strauss
Herečka Naomi Watts a jej životný partner Liev Schreiber. Herečka Naomi Watts a jej partner Liev Schreiber na archívnom zábere.

Americkému týždenníku People potvrdili informáciu v spoločnom vyhlásení. „Po niekoľkých uplynulých mesiacoch sme sa rozhodli, že najlepšie pre našu rodinu bude, ak sa my dvaja rozídeme,“ informovala dvojica. „Tešíme sa, že budeme spolu vychovávať naše deti a preskúmame nové obdobie nášho vzťahu. Ceníme si vašu podporu a zároveň žiadame médiá, aby rešpektovali právo na súkromie našich detí,“ uviedli.

Štyridsaťosemročný rodák zo San Francisca a o rok mladšia Watts spolu začali randiť v roku 2005. V júli 2007 sa im narodil syn Alexander Pete a v decembri 2008 prišiel na svet jeho brat Samuel Kai. Dvojica sa spolu predstavila v romantickej dráme Farebný závoj (2006), romantickej komédii Mládeži neprístupné (2012) alebo športovej dráme The Bleeder (2016).

Zaujímavosťou je, že dvojica spoločne absolvovala ešte nedávny filmový festival v Toronte a tiež festivalové podujatie v Benátkach a vyzerali ako šťastný a zamilovaný pár. Na vyhlásenie cien Emmy, kde bol Schreiber nominovaný za výkon v seriáli Ray Donovan, však už prišiel bez Wattsovej a ako garde vzal so sebou staršieho syna Alexandra.

debata chyba
Viac na túto tému: #deti #rozchod #Naomi Watts #pokoj #Liev Schreiber

+ Pripravte si bylinkový čaj a horúci kúpeľ, uvoľníte telo aj myseľ.
Spamätajte sa, potrebujete si nájsť...

+ Skúšajte alternatívne metódy liečby, aby ste našli, čo vám pomáha.
Udržiavajte pozitívny prístup, aby ste...