Štvrté dieťa na ceste! Slávny moderátor to prezradil vo svojej šou

Jimmy Kimmel sa stane štvornásobným otcom. Tehotenstvo manželky Molly McNearney oznámil v pondelkovej epizóde televíznej šou Jimmy Kimmel Live!.

06.12.2016 11:00
Moderátor Jimmy Kimmel a jeho životná partnerka... Foto: ,
Moderátor Jimmy Kimmel a jeho partnerka Molly McNearney.
debata

„Boli sme na ultrazvuku, čo je divné, pretože tým už ako keby špehujete bábätko. Požiadali sme však technika, aby nám neprezradil, či je to chlapec alebo dievča. Náš plán je, nech sa rozhodne samo, čím chce byť,“ vyjadril sa 49-ročný Kimmel.

Zabávač okrem toho uviedol, že už pre svojho ďalšieho potomka vyberá meno. „Chceli sme, aby to bolo prekvapenie, ale už som sa snažil prísť na mená, ktoré by boli dobré pre chlapca aj pre dievča. Zatiaľ som vymyslel dve. Prvé je Dyson, ako ten vysávač, alebo Gelantin píšuce sa s J. Nie? To isté mi povedala aj manželka,“ zažartoval. Kimmel s McNearney už spolu vychovávajú dvojročnú dcéru Jane, ktorá sa narodila predvlani v júli. Rodák z New Yorku má okrem toho dcéru Katie a syna Kevina z prvého manželstva s Ginou Maddy.

Jimmy Kimmel je komik, herec, moderátor, scenárista a producent, známy najmä vďaka obľúbenej talkshow Jimmy Kimmel Live!, ktorú vysielajú od roku 2003 a dosiaľ mu vyniesla napríklad šesť nominácií na Primetime Emmy, tri na Producers Guild of America Awards a šesť na Writers Guild of America Awards. Od roku 2013 má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy.

debata chyba
Viac na túto tému: #tehotenstvo #dieťa #Jimmy Kimmel

+ Pokúste sa začať viac cvičiť, prospeje to vášmu celému telu.
Neutekajte pred problémami, aj tak všetko raz...

+ Usmievajte sa, nezabúdajte, že úsmev všetko vylieči.
Informujte kolegov o dôležitých informáciách, nenechávajte...