Adriana Lima dlho sama nezostala! Jedného športovca strieda ďalší

20.03.2017 14:05
Brazílska topmodelka Adriana Lima.
Brazílska topmodelka Adriana Lima. Autor: ,

Len pár týždňov dozadu sa objavili správy o rozchode brazílskej topmodelky Adriany Limy a hráča amerického futbalu Juliana Edelmana. A už je v hre ďalší muž.

Paparazzovia zachytili 35-ročnú rodáčku z Brazílie v spoločnosti hráča bejzbalového tímu New York Mets Matta Harveyho. Dvojica spoločne absolvovala romantický výlet v Miami na jachte a následne spoločne strávili večer v River Yacht Club, kde večerali a popíjali šampanské.

Hráč tímu New York Mets Matt Harvey.
Hráč tímu New York Mets Matt Harvey. Autor: Reuters, Jasen Vinlove

Ako píše portál EOnline.com, pre Brazílčanku to vraj je prirodzené stretávanie sa s mužmi. „Rada sa na veci díva zľahka. Randí a užíva si to,“ tvrdí zdroj, ktorý citoval server. „Jej hlavná pozornosť patrí rodine a práci, ale nebráni sa stretávaniu nových ľudí, chodeniu na večere, randeniu,“ pokračoval zdroj. „Nehľadá nič vážne,“ dodal.

Fotografie ukazujú, že modelka sa s Harveym pri stole v jachtárskom klube bozkávala a prejavovala si nežnosti. Ani jeden z dvojice sa však ku vzťahu zatiaľ nevyjadril. V minulosti sa už po jeho boku vystriedali mnohé topmodelky. Medzi nimi napríklad Anne Vyalitsyna či Devon Windsor.

Lima má zase zjavnú slabosť pre športovcov. Pred spomenutým Edelmanom bola vydatá za basketbalistu Marka Jarića a ešte v roku 2006 tvorila chvíľu pár s bejzbalistom Derekom Jeterom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#športovec #rodina #rande #Matt Harvey #Adriana Lima
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravotné problémy si nesmiete pripúšťať, inak vás zlomia.
Zimné výpredaje sú v plnom prúde, aktívne sa...

+ Momentálne ste v dobrej forme, ale dávajte pozor na všade prítomné virózy.
Malé udalosti v práci môžu...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk