Švidraňová o novom priateľovi: Na Slovensku mám problém nájsť si chlapa

, 29.03.2017 12:30

O súkromí dlho hovoriť nechcela. Pred časom však priznala, že konečne našla lásku. Za hranicami. Herečka a speváčka Barbora Švidraňová o novom priateľovi hovorila aj pre Pravdu.

Herečka a speváčka Barbora Švidraňová na...
Herečka a speváčka Barbora Švidraňová na titulnej strane dámskeho magazínu MiA - prílohy denníka Pravda, ktorá vyšla ako súčasť novín v stredu 29. marca 2017. Autor: archív redakcie

Taliansky hudobník, s ktorým sa niekdajšia hviezda seriálov Panelák a Búrlivé víno stretáva už niekoľko mesiacov, je bubeník Francesco Mendolia. Už niekoľko rokov je súčasťou skupiny Incognito. Švidraňová síce donedávna ešte jeho totožnosť tajila, ale pred pár dňami na svojom Instagrame zverejnila krátke video, kde zverejnila zároveň odkaz na profil svojho partnera.

S príťažlivou herečkou sme sa zhovárali aj pre dámsky magazín MiA, ktorý vyšiel ako príloha v dnešnej, stredajšej Pravde. Práve pre MiU Švidraňová vysvetlila, prečo si našla práve zahraničného priateľa. „Z môjho pohľadu mám na Slovensku problém nájsť si chlapa. Po prvé ma skoro všetci poznajú. Po druhé ma všetci poznajú tak, ako ma chcú poznať a vnímať – teda cez svet seriálov a zábavného biznisu. A po tretie som tu nikdy nestretla muža, ktorý by ma mal čo naučiť. Väčšinou som ja bola emancipovaná. Žena, ktorá ho musela posmeľovať, byť dominantná, ťahať ho,“ uviedla ryšavka.

S Mendoliom síce nie sú spolu denne, ale Švidraňová vníma emocionálne spojenie. „Ak mám byť poetická, naše duše sa našli. Výdobytky modernej doby, ako je skype alebo rôzne videochaty skrátka vnímam ako nástroj na to, aby sme sa zbližovali. A spája nás hudba. Som na neho hrdá a on je hrdý na mňa,“ uviedla pre magazín MiA.

Celý rozhovor si môžete prečítať práve v ženskej prílohe, ktorá je súčasťou stredajšieho vydania denníka Pravda.

Funk pink punk session #goodtune #goodvibe #goodlove #pink #sundaymood @francescomendolia

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Švidraňová (@_basie_),

Drum gel

Príspevok, ktorý zdieľa Francesco Mendolia (@francescomendolia),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#ženský magazín MiA #zahraničie #Talian #rozhovor #priateľ #láska #Barbora Švidraňová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravie máte v poriadku, pokiaľ pokojne spíte a chutí vám jesť.
Nenechávajte si prácu na poslednú chvíľu,...

+ Hydratujte svoje ruky po každom umývaní, kožné problémy ustúpia rýchlejšie.
Porozprávajte sa so svojou...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk