Jandová opäť v porote: Bohlena odmietla, teraz hľadá popstar

31.08.2010 09:49
Marta Jandová
Speváčka a porotkyňa speváckych súťažných šou Marta Jandová.

V úlohe porotkyne sa jej zapáčilo. Marta Jandová mieri do nemeckej speváckej šou Popstars.

Jandová potvrdila svoje účinkovanie v speváckej šou aj pre denník Aha!. Pre novú prácu bude musieť na čas prestať s hraním v predstavení muzikálu Baron Prášil. „Na jeseň za mňa nájdu náhradu. Dôvodom je práve porotcovanie v Nemecku,“ upresnila dcéra rockera Petra Jandu.

Speváčka pritom ešte pred účinkovaním na obrazovkách TV Nova a TV Markíza v čase porotcovania v šou Česko Slovenská Superstar dostala ponuku aj do nemeckej Superstar (vysiela RTL). Tú však narozdiel od súťažnej šou Popstars, ktorú vysiela televízia PRO7, odmietla.

„Priznám sa, že veľmi nemusím Dietera Bohlena. Je síce vtipný a má za sebou neuveriteľnú kariéru, ale je to človek, ktorý ide cez mŕtvoly. To sa mi veľmi nepáči,“ uviedla v júni 2009 pre Pravda.sk Jandová. Kolegovia v zostave hudobný producent Thomas Stein a tanečník a choreograf Detlef Soost jej, zdá sa, prekážajú výrazne menej. Jandová je v Nemecku populárna vďaka hraniu s kapelou Die Happy.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Každá nezadaná žena by mala myslieť na chránený sex, nebuďte výnimkou.
Preverte cestovnú...

+ Čerstvé ovocie a šťavy vám spestria stravovanie a zlepšia kondíciu.
V práci sa veci pohnú dopredu a vy...